REKLAM ALANI

Gazianteplilere Özel Kartlar Geliyor

Tarih: 14.6.16 Kategori: , , ,
Türkiye Gaziantep İl ve İlçe Dernekleri Federasyonu'nun girişimi ile Gaziantepliler için Gaziantep temalı akaryakıt ve kredi kartları kullanıma sunulacak.
Gaziantep İl ve İlçe Dernekleri Federasyonu Başkanı Hasan Özaygut, Türkiye'nin dört bir tarafında yaşayan Gaziantepliler için özel akaryakıt, kredi kartı ve GSM hatları kullanıma sunulacağını ifade etti. Gaziantep temalı olacak kartların, Gaziantepliler için bir çok ayrıcalık ve avantajı da beraber getireceğini söyledi.

KREDİ VE AKARYAKIT KARTLARI
Federasyon Başkanı Hasan Özaygut, Gaziantep temalı kredi kartlarının federasyonun finans kurumları ile yaptığı görüşmelerde gündeme geldiğini söyledi. Gaziantepliler için özel üretilecek kartlardan, herhangi bir kart ücreti alınmadan faydalanabileceğini belirten Başkan Özaygut, bankalarla anlaşma aşamasının sürdüğünü ifade etti. Özaygut, anlaşma sağlanan bankalar ile kredi kartlarının sağladığı avantajların daha sonra kamuoyuna açıklanacağını kaydetti. Akaryakıt kartlarının da anlaşmalı akaryakıt istasyonlarında geçerli olacağını belirten Hasan Özaygut, kart sahiplerinin yakıtı indirimli ve kampanyalı alacağını söyledi. Özaygut, akaryakıt kartlarının da Türkiye genelindeki anlaşmalı tüm istasyonlarda geçerli olacağını ifade etti.

CEPTE GAZİANTEP 27 TARİFESİ
Özaygut, GSM operatörleri ile yaptıkları görüşmeler sonucunda Gazianteplilerin artık kendi tarifelerini kullanabileceğini ifade etti. Özaygut, Gaziantep 27 tarifesi ile bireysel kullanıcılar için görüşmelerde büyük indirimlerin öngörüldüğünü de sözlerine ekledi. Özaygut, benzer avantajların büyüyen federasyonla birlikte daha da gelişeceğini vurgulayarak, "Federasyonumuz büyüme yolunda. Emin adımlarla yürüyüşümüze devam edeceğiz. Ankara merkezli federasyonumuz büyüdükçe benzer çalışmalara hız vereceğiz. Bu tür imkanları başta sağlık olmak üzere, ulaşım ve diğer sektörlerde sağlayacağız" dedi.
kaynak:megahaber27

Bu Yazıyı Beğendinizmi?

Paylaş : Facebook Twitter Google Plus Pinterest Tumblr
Sayfa Başına Dön