REKLAM ALANI

Gaziantep Belediyesinden Uyarı

Tarih: 18.7.16 Kategori: , ,
Gaziantep Büyükşehir Belediyesi Ulaşım Koordinasyon Merkezi (UKOME) Eski Otogar (Grand) Kavşağı’nda sola dönüşleri 31 Temmuz 2016 tarihinden itibaren kapatıyor.

Bahse konu kavşakta araçların bekleme süresini azaltarak kent merkezindeki trafiği rahatlatmak amacıyla, Ali Fuat Cebesoy Bulvarı üzeri Çetinkaya ile Fuar kavşağından gelip sola Yeşilova Kavşağı istikameti ve sola Kıbrıs Caddesi (Nail Bilen ile Kamil Ocak Caddesi) istikametine sola dönüş yapılamayacak.

Bu nedenle, vatandaşların ve araç sürücülerinin mağdur olmaması için bu kavşakta yapılan yeni düzenlemeye göre hareket ederek trafik kurallarına uymaları, can ve mal güvenliği açısından önem arz ediyor.

Mithat enç caddesi’nde de tek yön uygulaması
Yine UKOME kararı ile Gaziantep Ulaşım Ana Planı kapsamında kent merkezi içerisinde bulunan bazı ana arterlerde trafik akışının iyileştirilmesi amacıyla alınan “Tek Yön” uygulaması kararı alındı.
Alınan karar doğrultusunda, Gazimuhtar Paşa Bulvarı ile Fevzi Çakmak Bulvarı arasında kalan Mithat Enç Caddesi, Fevzi Çakmak Bulvarı istikametine doğru 31 Temmuz 2016 tarihinden itibaren tek yön yapılacak.
kaynak:megahaber27

Bu Yazıyı Beğendinizmi?

Paylaş : Facebook Twitter Google Plus Pinterest Tumblr
Sayfa Başına Dön