REKLAM ALANI

Gaziantep'te O isim de açığa alındı!

Tarih: 29.7.16 Kategori: , ,
Darbe girişiminin ardından OHAL kapsamında kanun hükmünde kararname ile görevden almalar sürüyor. Gaziantep Büyükşehir Belediyesi Basın ve Halkla İlişkiler Daire Başkanlığı’nı geçici görevle vekaleten yürüten Nuraydın Arıkan'ın da açığa alındı.

Darbe Girişimi'nin ardından OHAL kapsamında kanun hükmünde kararname ile görevden almalar sürüyor. Gaziantep Büyükşehir Belediyesi Basın ve Halkla İlişkiler Daire Başkanlığı’nı geçici görevle vekaleten yürüten Nuraydın Arıkan'ın da açığa alındı.

Arıkan, daha önce de ünlü Televizyoncu Uğur Dündar’ın yaptığı Arena programında da programcılık yapıyordu. Son olarak da, Gaziantep Büyükşehir Belediyesi’nde Basın ve Halkla İlişkiler Daire Başkanlığı’nı geçici görevle vekaleten yürütüyordu.

Cumhurbaşkanlığı Basın ve Halkla İlişkiler Bölümü’nde göreve başlayan, daha sonra kadrosunu Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı’na aldırarak, Bakan danışmanı olan Nuraydın Arıkan, OHAL kararnamesinde açığa alındı. Son olarak da, Gaziantep Büyükşehir Belediyesi’nde Basın ve Halkla İlişkiler Daire Başkanlığı’nı geçici görevle vekaleten yürütüyordu.
kaynak:megahaber27

Bu Yazıyı Beğendinizmi?

Paylaş : Facebook Twitter Google Plus Pinterest Tumblr
Sayfa Başına Dön