REKLAM ALANI

PKK, esir aldığı Gaziantepli askerin görüntüleri yayımladı

Tarih: 9.7.16 Kategori: , , ,
Terör örgütü PKK ile aynı çizgide olduğu bilinen Fırat Haber Ajansı’nda (ANF) esir alınan askerlerin görüntüleri yayımlandı. Görüntülerde, Gaziantepli asker Müslüm Altıntaş da bulunuyor.
Acemi birliğini tamamladıktan sonra, memleketine izne dönen Asker Müslüm Altıntaş, 2 Ekim'de izinden askerlik yeri olan Erzincan'a giderken, Tunceli'nin Pülümür ilçesinde yolu kesilip, kaçırılmıştı.

Terör örgütü PKK ile aynı çizgide olduğu bilinen Fırat Haber Ajansı’nda esir alınan askerlerin görüntüleri yayımlandı. Görüntülerde, Gaziantepli asker Müslüm Altıntaş da bulunuyor.

Müslüm Altıntaş’ın dedikleri şöyle: “Askerliğimi er olarak yaparken tutuklandım. Anne-baba, bayramınız mübarek olsun. Dışarıda ne ile karşı karşıyasınız bilmiyorum, kimlerle iletişim kuruyorsunuz. Kimler sizinle ilgileniyor bilmiyorum ama elinizden geleni yaptığınızı biliyorum fakat artık gerekli yerlere sesinizi duyursanız daha iyi olur. Burada hepinizi çok özlüyorum. Yanınızda olmak ve bayramı da sizinle beraber geçirmek isterdim. Ama ne yazık ki şimdi buradayım. Şu an ülkede bir savaş var. Bu iş nereye kadar gider bilmiyorum ama şimdilik bir süre daha buradayım. Biliyorum ki burada olmama hepiniz benden daha fazla üzülüyorsunuz. Şimdilik benim için üzülmenize gerek yok.

Ülkede var olan savaştan dolayı bir süre daha burada olmamız gerekiyor. Elbet bir gün yanınıza geleceğim ondan emin olun, eskisi gibi tekrardan yanınıza sağ salim geleceğim. Tekrardan bayramınızı kutluyorum.”
kaynak:megahaber27

Bu Yazıyı Beğendinizmi?

Paylaş : Facebook Twitter Google Plus Pinterest Tumblr
Sayfa Başına Dön