REKLAM ALANI

Gaziantep'te Belediye başkanı ile kaymakam tekme tokat birbirine girdi!

Tarih: 30.8.16 Kategori: , ,
Nurdağı Kaymakamı Seyfullah Ordueri ile Nurdağı Belediye Başkanı Mehmet Yıldırır arasında tekmeli tokatlı kavga yaşandı. Nurdağı'nı sarsan kavganın nedenine ilişkin ayrıntılar haberimizde...

İddiaya göre; Nurdağı Kaymakamı Seyfullah Ordueri, Nurdağı Belediye Başkanı Mehmet Yıldırır'ın kahvaltı yaptığı pastaneyi beylik tabancasıyla bastı. Korumaların da olaya karışması ile kavga büyüdü. Tekme tokat birbirine giren taraflar güçlükle ayırıldı. Kavganın nedenine ilişkin ayrıntılar geldi.
Kavganın çıktığı esnada Nurdağı kaymakamının beylik tabancası ile Nurdağı belediye başkanını tehdit ettiği ileri sürüldü.

KAVGA BU SEBEPTEN ÇIKTI
Kaymakam ile belediye başkanı arasında yaşanan kavganın ayrıntıları geldi. Kavganın nedeni, Nurdağı kaymakamının koruma müdürü ile Nurdağı belediye başkanı arasında başlayan sözlü tartışma olarak ileri sürüldü.

Olay şöyle gelişti:
Nurdağı Belediye Başkanı Mehmet Yıldırır ile Nurdağı Kaymakamı Seyfullah Ordueri’nin koruma müdürü arasında ilçede bulunan bir pastanede sözlü tartışma yaşandı. İddiaya göre belediye başkanı, koruma müdürüne ülkede yaşanan son olaylardan dolayı kendisine dikkat etmesi gerektiğini söyledi. Bunun üzerine koruma müdürü,  bu uyarının samimi olmadığını, başkanın iğneleyici bir üslupla bu uyarıyı yaptığını iddia ederek kendisi de aynı uyarıyı başkana yaptı. Böyle başlayan sözlü tartışmadan sonra koruma müdürü, kaymakamı aradı ve yaşanan olayı kaymakama anlattı. Kaymakam ise bunun üzerine belediye başkanının bulunduğu pastaneye gelip başkana tehditler savurdu. Kavga büyüdü. Kaymakamın silahını çıkardığı ve başkanın üzerine yürüdüğü iddia edildi.
Tekmeli, tokatlı kavgada taraflar, polis memurlarının ve pastanedeki vatandaşların araya girmesiyle güçlükle ayırıldı.
Tarafların birbirlerinden şikayetçi oldukları öğrenildi.
Ayrıca, her iki tarafta darp raporu aldığı,  Cumhuriyet Savcılığı tarafından Kaymakam Seyfullah Ordueri’nin silahına el koyulduğu belirtildi.
Kaynak:megahaber27

Bu Yazıyı Beğendinizmi?

Paylaş : Facebook Twitter Google Plus Pinterest Tumblr
Sayfa Başına Dön