REKLAM ALANI

Gaziantep'te Trafiğe Kapatılan Alan

Tarih: 26.8.16 Kategori: , ,
Gaziantep Büyükşehir Belediyesi'nin yaptığı açıklama göre, İstasyon Caddesi’nin şehir merkezine gidiş istikameti 28 Ağustos ile 7 Eylül tarihleri arasında trafiğe kapatılacak olup, geçişler kontrollü olarak verilecek.
GASKİ Genel Müdürlüğü, altyapı çalışmaları kapsamında İstasyon Caddesi’nin trafik akışını kontrollü olarak bir süreliğine kapatacak.
GASKİ, UKOME kararı doğrultusunda  İstasyon Caddesi’nde altyapı çalışmaları kapsamında yağmur suyu yenileme çalışmaları yapacak.
İstasyon Caddesi’nin şehir merkezine gidiş istikameti (Fuar Kavşağı ile Müze Kavşağı arası) 28 Ağustos ile 7 Eylül tarihleri arasında trafiğe kapatılacak olup, geçişler kontrollü olarak verilecek.
Bu kapsamda İstasyon Caddesi üzerinde faaliyet gösteren toplu taşıma araçlarının Şehitkamil Belediye Başkanlığı karşısında ve İstasyon Caddesi üzeri Müze Kavşağını geçer geçmez sağda bulunan araç park cebinin indirme bindirme cebi olarak kullanılmasına (Trafik güvenliği açısından Hasan Ali Yücel Anadolu Lisesi önündeki toplu taşıma durağının kullanılmamasına), şehir merkezinden gelerek fuar istikametine gitmek isteyen toplu taşıma araçlarının Forum AVM önünde bulunan yan cebe mecburi istikamet olarak yönlendirmek suretiyle indirme ve bindirmelerinin bu yol üzerinde yapılarak istasyon caddesine katılım sağlamaları, şehir merkezinden gelerek Ali Fuat Cebesoy ve Nizip Caddesi’ne gitmek isteyen araçların Derekenarı Sokağı takip etmeleri, Yeşilova Kavşağı’ndan gelerek şehir merkezine gitmek isteyen araçların ise Kıbrıs Caddesi’ni takip ederek Muammer Aksoy Bulvarı güzergahlarını takip etmeleri istendi.

Yetkililer; araç sürücülerinin mağdur olmamaları için alternatif yolları kullanmaları ve yönlendirme levhalarına uymaları gerektiğini belirttiler.
kaynak:megahaber27

Bu Yazıyı Beğendinizmi?

Paylaş : Facebook Twitter Google Plus Pinterest Tumblr
Sayfa Başına Dön