REKLAM ALANI

Gaziantep'te Yeşilkent Mezarlığında Olaylar Çıktı

Tarih: 22.8.16 Kategori: , , ,
Provokatörler yine iş başında... Gaziantep'te bombalı terör saldırısında ölenlerin defnedildiği Yeşilkent mezarlığında olaylar çıktı. Ellerinde Türk bayrağı taşıyan grup ile sloganlar atan provokatör bir grup arasında tartışma çıktı.
Gaziantep'ten son dakika haberi: Gaziantep'te bombalı saldırıda ölen Ahmet Toraman ile Kumri İlter'in cenazeleri kılınan namazın ardından Yeşilkent mezarlığında defnedildi.

Kumri İlter'in cenazesinin defnedildiği esnada, ellerinde Türk bayrağı bulunan grup bayrakları sallayınca, provokatörlerden oluşan bir grup ise sloganlar attı.

GÜVENLİK TEDBİRLERİ ALINDI
Çıkan tartışmanın büyümesi üzerine ellerinde bayrak bulunan gruba taş atıldı. Grup, mezarlıktan taşlarla kovalandı. Mezarlıkta bulunan polis ve jandarma ekipleri alana gelerek geniş güvenlik tedbirleri aldı. Zırhlı araçların da bulunduğu bölgede, olaylar esnasında helikopter de havada tur attı.

Güvenlik güçleri ve HDP Diyarbakır Milletvekili Nursel Aydoğan, Gaziantep Milletvekili Mahmut Toğrul, Şanlıurfa Milletvekili İbrahim Ayhan, HDP İl Eş Başkanı Erkan Şahin'in araya girmesi ile her iki grup sakinleştirildi.
kaynak:megahaber27

Bu Yazıyı Beğendinizmi?

Paylaş : Facebook Twitter Google Plus Pinterest Tumblr
Sayfa Başına Dön