REKLAM ALANI

Gaziantep'te Akılalmaz Olay

Tarih: 15.9.16 Kategori: , , ,
Gaziantep'te duvarı kırarak içinde bulunan para kasasını çalan hırsızlar 201 bin lira ile kayıplara karıştı. Olay, önceki gece Şahinbey ilçesi Sarıt Mahallesi 1 nolu caddede yaşandı. 56 yaşındaki Abdullah Tek, Kurban Bayramı için satın aldığı büyükbaş hayvanları sattıktan sonra parayı evin içinde bulunan duvarda özel yaptırdığı çelik kasanın içine sakladı.

İddiaya göre, evde kimsenin olmamasını fırsat bilen hırsızlar bahçe duvarından atlayarak kırdıkları camdan evin içine girdiler. Daha sonra içerisinde 201 bin 800 TL bulunan para kasasını alan hırsızlar kayıplara karıştı.

'HAYALLERİMİZİ ÇALDILAR'
Olayın, oğlunun nişan törenindeyken gerçekleştiğini söyleyen Abdullah Tek, “Gece oğlumun nişan törenindeydik. Daha sonra eve döndük, odaya girdiğimde duvarın kırık ve kasanın da yerinde olmadığını görünce hemen jandarmayı aradım. Jandarma gelip olay yerinde inceleme yaptı ve hırsızların peşine düştü. İnşallah yakalanırlar. Çünkü ben o parayı kurbanlık almak için büyük çoğunluğunu borç almıştım. Kar etiğim parayla da oğlumun ve kızımın düğünlerini yapacaktım. Hırsızlar şu mübarek gün de parayla birlikte bizim de hayallerimizi çaldılar’’ diye konuştu.

Olay sonrası jandarma ekipleri yaşanan hırsızlık olayı ile ilgili soruşturma başlattı.
kaynak:megahaber27

Bu Yazıyı Beğendinizmi?

Paylaş : Facebook Twitter Google Plus Pinterest Tumblr
Sayfa Başına Dön