REKLAM ALANI

Gaski'den İŞİD Açıklaması Geldi

Tarih: 24.10.16 Kategori: , , ,
Gaski Genel Müdürü Hüseyin Sönmezler, iki gündür Gaziantep'te yaşanan su kesintisi ile ilgili açıklama yaptı.
Gaski Genel Müdürü Hüseyin Sönmezler, iki gündür Gaziantep';te yaşanan su kesintisi ile ilgili açıklama yaptı. Su kesintisinin Kartalkaya Barajındaki arızadan kaynaklandığını belirten Sönmezler, çalışmaların bütün gece boyunca giderilmeye çalışıldığını ve şebekelere en kısa zamanda su verileceğini duyurdu.

Gaziantep kamuoyunda özellikle sosyal medyada, ';IŞİD';in içme suyuna zehir kattığı'; söylentilerine itibar edilmemesi gerektiğini ifade eden, Gaski Genel Müdürü Hüseyin Sönmezler, açıklamalarda bulundu. Sönmezler';in açıklaması şöyle:

"Hacıbaba su deposunu besleyen Kartalkaya Barajında 23.10.2016 tarihi, saat 19.00 dan itibaren meydana gelen teknik bir arızadan dolayı saat 19.30';dan itibaren şebekeye su verilememiştir. Arızanın meydana geldiği Kartalkaya Barajındaki çalışmalar bütün gece boyunca giderilmeye çalışılmış olup, çalışmalar tamamlanma aşamasındadır. Şebekeye en kısa zamanda su verilecektir. Kartalkaya Barajı';ndan içmesuyu alan bölgelerde su yok, Mizmilli hattından su alan bölgelerde hiç bir sorun yok. Şehrin batı ve güney bölgesinde içmesuyu var, hiç sorun yok. Doğu ve kuzey bölgesinde Kartalkaya Barajı';ndan beslendiği için, arızadan dolayı su kesintisi yapılmıştır. Herhangi bir zehir vb. durum söz konusu değildir, olumsuz haberlere itibar edilmemesi gerekmektedir. Kamuoyunun bilgisine sunarız."

Bu Yazıyı Beğendinizmi?

Paylaş : Facebook Twitter Google Plus Pinterest Tumblr
Sayfa Başına Dön