REKLAM ALANI

Gaziantep'li İşadamını kaçırdılar

Tarih: 21.10.16 Kategori: , ,
Gaziantep’te ZRT İnşaat’ın sahibi Müteahhit Hacı Mustafa Kaplanoğlu, bağevinde kimliği belirsiz kişiler tarafından kaçırıldı.
Olay dün gece Gaziantep’in Şahinbey ilçesi, Geneyik Köyü civarı’nda meydana geldi. ZRT İnşaat Sahibi Hacı Mustafa Kaplanoğlu, kendilerine ait bağevine gitti. Bir süre sonra kimliği belirsiz kişiler bağevine gelerek, önce bekçileri döverek etkisiz hale getirildi, daha sonra ellerinden ve ayaklarından sandalyeye bağlandıktan sonra İşadalı Hacı Mustafa Kaplanoğlu’nu traktöre atarak götürdükleri iddia edildi.
AİLESİ HABER ALAMAYINCA
Saat 23-24 sularında Hacı Mustafa Kaplanoğlu’nun telefonlarına ulaşamayan ve eve gelmeyince ailesi durumu jandarmaya haber verdi.
JANDARMA ÖZEL EKİP KURDU
Jandarma ekipleri, olay yerine gelerek incelemelerde bulunurken, bağevi bekçilerinin ifadelerine başvuruldu. İşadamını kaçıran kişilerin eşgalini öğrenen jandarma ekiplerinin bu olay için özel ekip kurdukları öğrenildi.
FİDYE İÇİN Mİ KAÇIRILDI?
Gaziantepli işadamının kimler tarafından ve ne için kaçırıldığı öğrenilmeye çalışılırken, fidye şüphesinin ağır bastığı iddia ediliyor.
Kaçırılan İş adamı polisin film gibi operasyonuyla kurtarıldı..

Bu Yazıyı Beğendinizmi?

Paylaş : Facebook Twitter Google Plus Pinterest Tumblr
Sayfa Başına Dön