REKLAM ALANI

Gaziantep'te bir evin çatısı bakın ne hale gelmiş

Tarih: 8.5.17 Kategori: , ,
Gaziantep polisi uzun süredir takip ettiği bir eve operasyon yaptı. Hint keneviri üretildiği ihbarını alan polis bu sabah düğmeye bastı. Gaziantep'te polis ekipleri 3 katlı bir eve düzenledikleri operasyonda karşılaştıkları manzara karşısında şaşkına döndü.

EVİN ÇATISI TARLAYA DÖNMÜŞ

Üç karlı evin çatı katını adeta tarlaya çeviren zanlılar kilolarca malzemeyi parça parça sırtlarında taşıyarak çıkardıkları ortaya çıktı. Yaklaşık 30 adet yağ tenekesi ve boya kutusunun içerisinde Hint keneviri bulan ekipler, gözaltına alınan şahsın ise çuvallara doldurduğu toprağı sırtında çatıya taşıdığını belirledi.

Cemal Gürsel Mahallesi Bilal Ertürk Caddesi'nde bulunan 3 katlı binanın en üst katında oturan Ahmet G.'nin evine baskın düzenleyen Gaziantep narkotik polisi hint keneviri tarlasıyla karşılaştı.

Polisler burada 30 adet 18 kilogramlık yağ tenekesinde ve 20 kilogramlık boya kutusunda yetiştirilen Hint kenevirlerini buldu. Polis, Hint kenevirlerini plastik kutu ve tenekelerden tek tek sökerek imha etti. Gözaltına alınan Ahmet G.'nin yaklaşık 600 kilogram ağırlıktaki toprağı çuvallara doldurarak motosikletle evine taşıdığı öğrenilirken, şahsın toprağı 3 katlı evin çatısına ise sırtında taşıdığı belirlendi. KOMŞULAR ŞAŞTI KALDI

Cemal Gürsel Mahallesi Bilal Ertürk Caddesi'nde oturan Ahmet G.'nin  komşuları ise polisin yaptığı operasyonu heyecanla takip etti. Gördükleri manzara karşısında şaşkına dönen komşular bu kadar toprağı ne zaman taşımış diyerek hayretlerini gizleyemediler.
kaynak:gaziantephaber7

Bu Yazıyı Beğendinizmi?

Paylaş : Facebook Twitter Google Plus Pinterest Tumblr
Sayfa Başına Dön