REKLAM ALANI

Gaziantep'te Polis merkezi yakınındaki silahlı çatışma paniğe neden oldu!

Tarih: 11.5.17 Kategori: , ,
 Gaziantep'te polis merkezi yakınlarında iki grup arasında çıkan silahlı çatışma, terör alarmına neden oldu.
Gaziantep’te Organize Sanayi Bölgesi Polis Merkezinin 30 metre yakınında iki grup sözlü olarak tartışmaya başladı. Tartışma kısa sürede silahlı kavgaya dönüştü. Silahlar art arda patlayınca polis ekipleri alarma geçti. Bazı ekipler, silah seslerin geldiği bölgeye yönlendirilirken, bazıları ise polis merkezi önünde nöbet tuttu.

Polis merkezi önündeki ekipler, çelik yelek ve uzun namlulu silahlarla çevrede kuş uçurtmadı. Bölgeye sevk edilen ekipler ise olayın ardından kaçan kişilerin peşine düştü. Olayla bağlantılı olan ve kaçan 2 kişi kısa bir süre sonra yakalanarak gözaltına alındı.

Kavganın alacak-verecek meselesi nedeniyle şikayetçi olmak için polis noktasına giden bir gruba karşı diğer grubun engel olmak istemesi nedeniyle çıktığı belirlendi.

Olayın iki grup arasındaki anlaşmazlıktan doğan çatışma olduğu öğrenilmesi üzerine polis merkezindeki ekipler de rahat nefes aldı. Ekipler, normale dönerken karakol çevresindeki arttırılan nöbetçi sayısı bire düşürüldü.

Olayda yaralananın olmadığı öğrenilirken, polisin olaya karışan diğer 2 şahsı yakalamak için çalışma başlattığı bildirildi.
kaynak:megahaber27

Bu Yazıyı Beğendinizmi?

Paylaş : Facebook Twitter Google Plus Pinterest Tumblr
Sayfa Başına Dön