REKLAM ALANI

Boş evden yayılan kötü koku polisi alarma geçirdi

Tarih: 8.6.17 Kategori: , ,
Gaziantep'te boş bir evden yayılan kötü koku, vatandaşların ihbarı üzerine polisi alarma geçirdi. Evi didik didik arayan polis, kötü kokunun salona bırakılan karışık sebze torbasından geldiğini belirledi.

Şehitkamil ilçesine bağlı Beykent, Çamlıtepe Mahallesi 1+1 konutlardaki CY/A 7 bloktaki Ahmet Kök'ün yalnız yaşadığı öğrenilen evden gelen kötü kokular üzerine bina sakinlerince 155 polis ekiplerine ihbar edildi. Yapılan ihbar üzerine binaya gelen polis ekipleri, kapıyı uzun süre çalmasına rağmen açan olmayınca vatandaşlar daha da tedirgin olurdu.

Polis ekiplerince de çevrede geniş güvenlik önlemleri alarak çilingir istedi. Eve kimseyi yaklaştırmayan polis, çağrılan çilingir yardımıyla kapıyı açarak içeri girdi. Kokunun sebebini öğrenmek için evi didik didik arayan polis, salona bırakılan karışık sebze torbasından gelen kötü kokunun neden olduğu belirlendi.

Bina sakinleri evde yapılan aramalarda herhangi bir suç unsuruna rastlanmaması üzerine rahat bir nefes alırken, evden gelen kötü kokular binanın dışından bile hissedildi.
Bina sakinleri, evde Ahmet Kök adında bir kişinin oturduğunu ancak bir haftaya yakın zaman sürecinde görmediklerini belirtti.
megahaber27

Bu Yazıyı Beğendinizmi?

Paylaş : Facebook Twitter Google Plus Pinterest Tumblr
Sayfa Başına Dön