REKLAM ALANI

GaziantepKart için tarih belli oldu

Tarih: 14.6.17 Kategori: , , , ,
Gaziantep Büyükşehir Belediye Başkan Vekili Osman Toprak, GaziantepKart sistemine 15 Haziran’da (perşembe günü) geçileceğini açıkladı.

Gaziantep Büyükşehir Belediye Başkan Vekili Osman Toprak, meclis toplantısında yaptığı açıklamada, 15 Haziran Perşembe günü itibarıyla yeniden kart kullanımına geçileceğini söyledi.

Toprak,  "Firma değişikliği yapılırken bu sürecin peyderpey devam etmesi gerekiyordu. Eski firma maalesef bize de haber vermeden ani bir kararla sistemi tamamen kapattı. Sistemin kapanması sebebiyle sıkıntılar yaşandı. 15 Haziran itibariyle yeniden kart kullanımına geçilecek. Vatandaşı asla mağdur etmeyeceğiz. Eski kartlarındaki paraları kuruşuna kadar yeni kartlara aktarılacak" dedi.

15 Haziran'dan sonra yeni kartların kullanılmaya başlanacağını da sözlerine ekleyen Toprak, "Ayın 15'i itibariyle yeniden kart kullanımına geçilecek. Vatandaşı asla mağdur etmeyeceğiz. Eski kartlarındaki paraları kuruşuna kadar yeni kartlara aktarılacak. Teminat Büyükşehir Belediyesi'nindir. Herkes yapmış olduğu eylemlerin sonucuna da katlanacaktır. Bunun cezası neyse de çekecektir. Sözleşme kapsamında tutulması gereken tutanaklar tutulacak ve verilmesi gereken cezalar verilecektir" diye konuştu.

Bu Yazıyı Beğendinizmi?

Paylaş : Facebook Twitter Google Plus Pinterest Tumblr
Sayfa Başına Dön