REKLAM ALANI

Gaziantep'te Çocuk Kaçırma Olayı

Tarih: 18.6.17 Kategori: , , ,
Gaziantep'ten kaçırıldığı iddia edilen 14 yaşındaki kız çocuğu, polis ekipleri tarafından operasyonla kurtarılarak koruma altına alındı.

155 polis imdat telefonuna yapılan ihbarda Gaziantep'te 14 yaşındaki E.Ö'nün zorla kaçırılarak Kilis'e getirildiği bilgisini alan Kilis Emniyet Müdürlüğü Asayiş Şubesi ile Çocuk Şube Müdürlüğü ekipleri çalışma başlattı. Kaçırıldığı iddia edilen 14 yaşındaki kız çocuğun Helvacıoğlu Mahallesindeki bir evde olduğunu belirleyen polis ekipler, operasyon düzenledi.

Operasyonda, E.Ö. kurtarılarak Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğüne teslim edildi, şüpheli A.K. (22) gözaltına alındı. Zanlı, sağlık kontrolünün ardından, sorgulanmak üzere Kilis İl Emniyet Müdürlüğüne götürüldü. 14 yaşındaki E.Ö. ise ailesine teslim edilmek istemediği beyan etmesi üzerine için Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğüne teslim edildi. A.K. Gaziantep Emniyet Müdürlüğü ekiplerine teslim edileceği öğrenilirken, E.Ö’nun Gaziantep Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğüne korumasındaki yurda teslim edileceği öğrenildi.
megahaber27

Bu Yazıyı Beğendinizmi?

Paylaş : Facebook Twitter Google Plus Pinterest Tumblr
Sayfa Başına Dön