REKLAM ALANI

Gaziantep'te esrarengiz olay! 25 yaşındaki evli kadın evine dönerken...

Tarih: 21.6.17 Kategori: , , ,
Gaziantep'te geçtiğimiz pazar günü esrarengiz bir olay yaşandı. 25 yaşındaki Gizem Benli isimli evli kadın, annesini ziyaret ettikten sonra kayboldu.

Merkez Şehitkamil ilçesi Kayaönü Mahallesi'nde ikamet eden, 17 Haziran Pazar günü annesini ziyaret ettikten sonra eve dönmek için yola çıkan 25 yaşındaki Gizem Benli'den bir daha haber alınamadı. Kızının 3 gündür kayıp olduğunu söyleyen anne Birsen Şahin, kızlarına ulaşamadıklarını, başına kötü bir şey gelmesinden korktuklarını belirtti.

"PSİKOLOJİK SORUNLARI VARDI"

Kızının psikolojik sorunları olduğunu ifade eden anne Birsen Şahin, "Kızım pazar günü bize misafirliğe gelmişti. 4 yıllık evli olmasına rağmen henüz çocukları olmadığı için eşi ile sürekli tartışma ve geçimsizlik sorunları yaşıyordu. Psikolojik sorunları olan ve içine kapalı bir insandı. O gün de yine morali çok bozuktu. Evine dönmek üzere Konak Mahallesindeki evimizden saat 11.00 gibi ayrıldı, ancak evine gitmediğini öğrendik. Gidebileceği tüm yerleri aradık. Tüm aramalarımıza rağmen kendisinden haber alamayınca polise kayıp başvurusunda bulunduk” dedi.

"ÇOCUK SAHİBİ OLAMADIĞI İÇİN ÇOK ÜZÜLÜYORDU"

Kızının bulunmasını isteyen anne Birsen Şahin, "Kızım, çocuk sahibi olamadıkları için çok üzülüyordu. Kızımın aranmasını, bulunmasını istiyorum. Ne olur Allah rızası için yetkililere yalvarıyorum mümkünse lütfen kızımı bulsunlar" diye konuştu.

Bu Yazıyı Beğendinizmi?

Paylaş : Facebook Twitter Google Plus Pinterest Tumblr
Sayfa Başına Dön