REKLAM ALANI

Gaziantep'te Kadınlar hamamında şok iddia !!

Tarih: 5.8.17 Kategori: , , , , , ,
Gaziantep’te gelin hamamı yapmak için kapalı yüzme havuzuna giden 30 kişilik grubun paralarının ve eşyalarının çalındığı iddia edildi.

Olay, Gaziantep’in Şahinbey İlçesinde bulunan bir özel işletmede gerçekleşti, 30 kişilik  grup, gelin hamamı yapmak için kapalı yüzme havuzuna gitti. İddiaya göre, bir süre sonra toparlanıp gitmeye hazırlanan gruptaki bazı kadınların paralarının ve eşyalarının çalındığı fark edildi. Yüklü miktarda para çalındığını iddia eden kadınlar, durumu polis ekiplerine bildirdi. Kısa süreli arbedenin yaşandığı yere gelen polis, olayla ilgili inceleme ve soruşturma başlattı.

“ZARARIMIZ ÇOK“

Yurtdışından gelen misafirlerinin bu olaydan dolayı mağdur olduğunu söyleyen Dilek Ç., “Gelin hamamı yaptık, toplamda 30 kişiydik. Yurtdışından gelen misafirimizin çantalarından cüzdanları çalındı. Hamamda bizim aileden başka ailelerde vardı. Sadece bizim misafirlerimizin çantası çalındı. Bunu personellerden başkası yapmadı. Zararımız çok. Şiddetle kınıyorum. Kapalı dolaplar nasıl zorlamadan kolay bir şekilde açıldı. Oradaki çalışanlar ödeme yaparken para olan cüzdanları takip etti” dedi.

İDDİAYA YALANLAMA
İş yeri yetkilileri, hırsızlık iddialarını yalanladı. Hamama gelen kadınların kendilerine iftira attığını savunan yetkili, “Personelimiz böyle bir şey yapmaz. Tamamen iftira atıyorlar. Ayrıca zaten özel eşyanızı ve paranızı ortalıkta bırakmayın diye uyarıyoruz. Eşyalarını dolaplara koymamış olabilirler. Çünkü bizim dolaplarımız, kapı kilidi ile kilitleniyor. Oradan bir şeyler çalınması imkansız” dedi.Olayla ilgili başlatılan soruşturma devam ediyor.(megahaber27/Tacettin BORAN)

Bu Yazıyı Beğendinizmi?

Paylaş : Facebook Twitter Google Plus Pinterest Tumblr
Sayfa Başına Dön