REKLAM ALANI

Gaziantep'te Yürek Yakan Haber Geldi

Tarih: 17.8.17 Kategori: , , , ,
Gaziantep'te meydana gelen yangında kül olan fabrikada kadavra arama köpekleri tarafından gerçekleştirilen aramada, olayın ardından haber alınamayan iş adamı Tuncay Kara'ya ait olduğu tahmin edilen kemikler bulundu.

Gaziantep'te bir iplik fabrikasında 70 saat önce yangın çıkmış, yangın 15 saat sonra kontrol altına alınarak söndürülmüştü. Yangın esnasında fabrikada olduğu ileri sürülen ve yangından sonra bir daha kendisinden haber alınamayan iş adamı Tuncay Kara'ya ise ulaşılamıyordu. Fabrikada günlerdir yürütülen arama çalışmalarında fabrika sahibi Tuncay Kara'ya ait hiç bir ize ulaşılamamıştı.

Arama çalışmalarının sonlandırılacağı gün fabrikada Emniyet Genel Müdürlüğü Narkotik Daire Başkanlığı Köpek Eğitim Merkezi Şube Müdürlüğü Kadavra arama köpekleri Endy ve Obert, eğitmenleri eşliğinde yaklaşık 15 bin metrekarelik fabrika alanında arama yaptı. Enkaz altında iş adamı Tuncay Kara'ya ait olduğu tahmin edilen kemik parçaları bulundu. Bulunan kemikler üzerine polis olay yeri ekipleri bölgeye çağrıldı. Ekiplerin yapacağı incelemenin ardından, kemiklerin incelenmek üzere Gaziantep Adli Tıp Kurumu'na getirileceği belirtildi.

'HERKESLE ARKADAŞ GİBİYDİ'

Tuncay Kara’nın çalışanlarından Salih Cengiz şunları anlatmıştı: "23 yıldır Tuncay Bey’in ekmeğini yiyorum. Tuncay Bey, 16:10 sıralarında beni aradı ve itfaiyelerin arka kapıdan gelmelerini istedi ve kendisi kapıyı açmaya gideceğini belirtti. Kendisi ön kapıdan arka kapıya kadar gitmiş ve kaybolmuştur. Şunu da belirtmek isterim: Tuncay Bey kendini beğenmiş biri değil, herkesle arkadaş gibiydi.''

Bu Yazıyı Beğendinizmi?

Paylaş : Facebook Twitter Google Plus Pinterest Tumblr
Sayfa Başına Dön