REKLAM ALANI

Gaziantep'te bayan doktora hastanede çirkin saldırı

Tarih: 27.9.17 Kategori: , , , ,
Gaziantep Çocuk Hastanesi'nde görevli Uzman Dr. Mehtap Çiftçi, hasta yakınlarının saldırısına uğradı. Saldırıya tepki gösteren doktorlar ve sağlık çalışanları yarım saat poliklinik hizmetlerini durdurarak protesto ettiler.

Edinilen bilgiye göre olay, bugün öğleden sonra Gaziantep Çocuk Hastanesi'nde yaşandı. Çocuk Hastalıkları Uzmanı Dr. Mehtap Çiftçi'ye sonuçları göstermeye gelen hasta yakını Tahir Çakır, doktorun serviste olduğu sırada ısrarla 'Doktor nerede' diye bağırarak sekreterle tartıştı.

Sekreterin, sonuçlara saat 14:30'da bakıldığını ve beklemesi gerektiğini söylemesine rağmen tartışmayı sürdüren Tahir Çakır, doktorun üzerine sadırdı.

Uzman Dr. Mehtap Çiftçi'yi darp etmek isteyen saldırgan hasta yakını Tahir Çakır, güvenliğin müdahalesiyle uzaklaştırıldı. Bu duruma tepki gösteren diğer doktorlar ise protesto için yarım saat poliklinik hizmetini durdurdu.

Uzman Dr. Mehtap Çiftçi saldırgandan şikayetçi olurken, saldıran Tahir Çakır ise gözaltına alındı. Soruşturma sürüyor.(memohaber)

Bu Yazıyı Beğendinizmi?

Paylaş : Facebook Twitter Google Plus Pinterest Tumblr
Sayfa Başına Dön