REKLAM ALANI

Parke taşlarıyla halk otobüsüne saldırdılar!

Tarih: 3.9.17 Kategori: , , ,
Türkiyeden Haber
Kan Donduran Olay durak dışında binmek istedikleri halk otobüsü şoförü tarafından otobüse alınmayan 3 kişi, durdurdukları araca parke taşlarıyla saldırdı.

Otobüs şoförünün, söz konusu kişilerin bulundukları yerin durak olmaması sebebiyle durmadığı ve bu kişilerin otobüsü camlara vurarak durdurdukları ve aracın içine kaldırım taşı attıkları öğrenildi. Yolcular ile saldırganlar arasında tartışma çıktığı ve bu kişilerin yolcu Beşir Arslan'ın darp edip kaçtıkları belirtildi.

Merkez Yüreğir ilçesi Ege Bağatur Bulvarında bekleyen 3 kişi, binmek için 01 DYM 47 plakalı halk otobüsüne el kaldırdı. Söz konusu kişilerin bulundukları yerin durak olmaması nedeniyle durmayan sürücü yoluna devam etmek istedi ancak bu kişiler otobüsü camlarına vurarak durdurdu. Aracın içine kaldırım taşı atan bu kişilerle yolcular arasında tartışma çıktı.

Kavgaya dönüşen olayda saldırganlar, yolcu Beşir Arslan'ı darp ederek kaçtı. İhbar  üzerine olay yerine çok sayıda polis ekibi sevk edildi. Bu sırada saldırganların bölgeye gelen yakınlarıyla sinir krizi geçiren bir kadın yolcu arasında tartışma çıktı.

Polis, tarafları güçlükle sakinleştirdi. Polis ekipleri, yolcuların şikayetçi oldukları saldırganları yakalamak için çalışma başlattı. (mynet)

Bu Yazıyı Beğendinizmi?

Paylaş : Facebook Twitter Google Plus Pinterest Tumblr
Sayfa Başına Dön