REKLAM ALANI

Gaziantep'in göbeğinde gasp dehşeti

Tarih: 20.10.17 Kategori: , , ,
Gaziantep'te bir AVM'de çalışan 25 yaşındaki Ali Kılıç isimli genci şehrin göbeginde 3 kişi demir çubuklarla öldüresiye dövdüler, bıçakladılar, cüzdanı ve telefonunu gasp ettiler.

 Genç hastanede yaşam mücadelesi veriyor.Gaziantep'te bir AVM'de çalışan 25 yaşındaki Ali Kılıç isimli genci şehrin göbeginde 3 kişi demir çubuklarla öldüresiye dövdüler, bıçakladılar, cüzdanı ve telefonunu gasp ettiler. Genç hastanede yaşam mücadelesi veriyor.

Hergün yeni bir cinayetin işlendiği, hırsızların kol gezdiği Gaziantep'te bir sıkandal daha yaşandı. Şehrin göbeğinde yolu kesilen genç öldüresiye dövüldükten sonra bıçaklanarak gasp edildi.Edinilen bilgiye göre olay, Gaziantep'in Şahinbey ilçesi  Yeditepe mahallesi İbni Sina camii önünde akşam  saatlerinde meydana geldi. Çalıştığı AVM'den iş çıkışı evine giden 25 yaşındaki Ali Kılınç isimli genç şehrin göbeğinde ana cadde üzerinde yürüdüğü bir sırada aniden yanında duran siyah renkli bir Transporter araçtan inen 3 kişi gencin cüzdanını ve telefonunu zorla aldılar. Gaspcılara karşı direnen gençi demir çubuklarla öldüresiye dövüp bıçaklayıp sokak ortasında bırakıp kaçtılar.

Olayı gören Çevredeki vatandaşlar durumu polis ve sağlık ekiplerine bildirdi. Demir sopalarla öldüresiye dövülüp bıçaklanarak gasp edilen  genç kanlar içersinde kaldırıldığı Gaziantep Üniversitesi Şahinbey Eğitim ve Araştırma hastanesinde tedavi altına alındı. Vucudunun çeşitli yerlerinden bıçaklanan ve kırıklar oluşan gencin hayati tehlikesi devam ediyor.Polis şehrin göbeğinde vatandaşa gasp dehşeti yaşatarak lüks arabayla dolaşan şehir magandalarının peşine düştü. Olayla ilgili soruşturmanın devam ettiği öğrenildi.(megahaber27)

Bu Yazıyı Beğendinizmi?

Paylaş : Facebook Twitter Google Plus Pinterest Tumblr
Sayfa Başına Dön