REKLAM ALANI

Gaziantep'te Bıçakla işkence yapılan hamile kadın

Tarih: 17.10.17 Kategori: , , , ,
Gaziantep'te kocası tarafından işkence yapılarak ayağı kesilen hamile kadın, 20 gün süren tedavinin ardından taburcu edildi. 17 haftalık hamile olan anne Çağlar Aşık, evdeki 3 çocuğuna kesilen bacağının tekrar uzayacağını söylüyor.

Gaziantep'te kocası tarafından gece yarısında yatağından kaldırılarak, işkence yapılan ve tüfekle ayağından vurulan hamile Çağlar Aşık, 20 gün süren tedavinin ardından taburcu oldu. Günler sonra yeniden çocuklarına kavuşan anne, hastanede kesilen ayağına rağmen karnındaki ve evde bulunan çocukları için yeni bir hayata başlamak istediğini söyledi.

“Yeni bir hayata başlamak istiyorum”

Yaşadıklarını unutmak istediğini söyleyen Aşık, “Ben o kötü günü unutmak istiyorum. Artık çocuklarımla beraber yeni bir hayata başlamak istiyorum. Tek istediğim kimseye muhtaç olmadan çocuklarıma bakabilmek. Şuan babamın evinde kalıyorum. Allah onları başımızdan eksik etmesin” şeklinde konuştu.

“Çocuklarıma bacağım uzayacak diyorum”

Çocuklarının sürekli ayağını sorduğunu belirten Çağlar Aşık, çocuklarına ayağının uzayacağını söylediğini kaydetti. Aşık, “Eser, Ecrin, Kemal adında 3 çocuğum var. Çocuklarım anne parka gitmeyelim diyorlar neden dediğimde, sana sakat derler sonra üzülürsün. Bende onlara kızım siz merak etmeyin yanımda olursanız, ayağım uzayacak. Bu sabah kalktım kızım ayağıma bakıyordu, 'anne ayağın biraz uzamış' dedi. Allah hiçbir çocuğa bunu yaşatmasın” diye konuştu.

Çağlar Aşık, tutuklanarak cezaevine gönderilen eski kocası M.A.A'yı, "cani" olarak nitelerken, "O caninin hiç cezaevinden çıkmamasını diliyorum. O, bana ve çocuklarıma acımadı. Kimse de ona acımasın istiyorum" şeklinde konuştu. Çağlar Aşık, Tek isteğinin merdiveni olmayan bir evinin olması böylece zorlanmadan çocuklarıyla burada yaşayabileceğini söylüyor.(megahaber27)

Bu Yazıyı Beğendinizmi?

Paylaş : Facebook Twitter Google Plus Pinterest Tumblr
Sayfa Başına Dön