REKLAM ALANI

Gaziantep'te hırsızlar pes dedirtti

Tarih: 3.10.17 Kategori: , , ,
Gaziantep'te yan yana bulunan 3 ayrı iş yerini soymak isteyen hırsızlar, duvarları delemeyince bir dükkandan fotoğraf makinesini alarak kaçtı.

Edinilen bilgiye göre, İslahiye ilçesi Hacı Ali Mahallesi'nde yan yana bulunan 3 ayrı iş yerini soymak isteyen hırsızlar, önce Suriyelilere ait bir bakkalın camını kırarak içeriye girdi. Bakkalda değerli eşya bulamayan hırsızlar, hemen yanındaki fotoğraf stüdyosuna geçmek için ellerindeki çekiç ve murç ile duvarı delmek istedi.

Duvarı delemeyen hırsızlar bu kez fotoğraf dükkanının camını kırdı. İçeride bir adet fotoğraf makinesi bulan hırsızlar, bu kez ise fotoğraf stüdyosunun duvarında delik açarak yanında bulunan cep telefonu satışı yapılan iş yerine girmeye çalıştı.

Duvarı delemeyen hırsızlar fotoğraf makinesini alarak kayıplara karıştı. Camı kırılan iş yeri sahiplerinin polise haber vermesi ile ortaya çıkan hırsızlık olayı ile ilgili polis geniş çaplı araştırma başlattı. Olay yerinde yapılan incelemenin ardından parmak izi alan polis ekipleri, acemi hırsızların kimliklerini belirlemeye çalışıyor.

Öte yandan fotoğraf stüdyosunda daha önce de hırsızlık olayının meydana geldiği ve önceki olayda bir adet kamera çalındığı öğrenildi.

Bu Yazıyı Beğendinizmi?

Paylaş : Facebook Twitter Google Plus Pinterest Tumblr
Sayfa Başına Dön