REKLAM ALANI

Gaziantep'te FETÖ operasyonu! Ünlü O işadamı tutuklandı

Tarih: 29.12.17 Kategori: , , ,
Gaziantep’te FETÖ’ye destek sağladığı iddiasıyla gözaltına alınan 4 işadamından ünlü Çikolata fabrikasının sahibi Veysel M. tutuklandı. Diğer 3 adamlarından makarna,inşaat, teksitil ve Un fabrikalarının sahipleri ise serbest bırakıldı. "

Gaziantep’te FETÖ’ye destek sağladığı  iddiasıyla gözaltına alınan iş adamlarından 1'i tutklandı. 3 iş adamı ise serbest bırakıldı.FETÖ soruşturması kapsamında Gaziantep'in ünlü makarna,inşaat, teksitil ve Un fabrikalarının sahipleri bugün adliyeye götürüldüler.

Edinilen bilgiye göre Gaziantep Cumhuriyet Başsavcılığı’nca silahlı terör örgütü FETÖ’ye yönelik soruşturma kapsamında bazı iş adamları gözaltına alındı. Emniyette ifadeleri alınan iş adamları adliyeye sevk edildi. İş adamlarından Veysel M. sevk edildiği nöbetçi sulh ceza hakimliğince tutklanırken, Ömer Y., Ömer Asım Ö. ve Leven Ö. adli kontrol şartıyla serbest bırakıldı.

Ayrıca örgütün  gaygubet evlerine yönelik operasyon sonucu Denizli’de gözaltına alınan ve Bylock kullandığı tespit edilen M.Y. de sevk edildiği nöbetçi sulh ceza hakimliğince tutklandı.(memohaber)

Bu Yazıyı Beğendinizmi?

Paylaş : Facebook Twitter Google Plus Pinterest Tumblr
Sayfa Başına Dön