REKLAM ALANI

Akıl almaz ölüm! Öksürürken ciğerini kustu

Tarih: 7.12.18 Kategori: , , , , , ,
Kalp çarpıntısı rahatsızlığı nedeniyle hastaneye giden adam doktorlar tarafından hemen tedavi altına alındı. Ancak öksürüğü bir türlü geçmeyen genç adam resmen ciğerini kustu

AMERİKA Birleşik Devletleri'nde kalp rahatsızlığı ile hastane giden adam eşi benzeri görülmemiş şekilde hayatını kaybetti. California'da yaşayan 36 yaşındaki  hasta kalp çarpıntısı şikayetiyle hastaneye gitti.

Hasta adam hemen tedavi altında aldı. New England Journal of Medicine'da yer alan bir habere göre doktorlar hastanın kalbinin tamamen tıkanmış olduğunu tespit edince 36 yaşındaki adama ameliyatla kalp pili takıldı. Ameliyat sonrası hasta adam bir hafta boyunca yoğun bakımda kaldı ve oksijen destek ünitesine bağlandı.


Ancak şiddetli öksürmeye başlayan genç adamın ağzından bir anda akciğerinin bronş ağacı bölgesi çıktı. Bronş ağacını kusan hasta, bu durumdan sonra daha da kötüleşmeye devam etti.
Akıl almaz ölüm! Öksürürken ciğerini kustu
Hastanın Çıkardığı Bronş Ağacı
Ancak doktorların yaptığı tüm müdahalelere rağmen genç adam kurtarılamadı. Doktorlar yaptıkları inceleme sonrası genç adamın kalbinde ejeksiyon fraksiyonu ve biküspit aort darlığı olduğunu söyledi.

Bu Yazıyı Beğendinizmi?

Paylaş : Facebook Twitter Google Plus Pinterest Tumblr
Sayfa Başına Dön