REKLAM ALANI

Gaziantep'te kan donduran cinayet

Tarih: 5.12.18 Kategori: , , ,
Gaziantep'te kan donduran cinayet olayında 16 yaşındaki suriye uyruklu Muhammed M. Şahinbey ilçesi Beydilli mahallesinde gasp edilerek cüzdanı ve cep telefonunu gasp edip bıçakla doğradılar. Zanlılar üzerlerine kan sıçrayan eşofmanını ortadan kaldırmak için yaktılar ama polisten kaçamadılar. Cinayet Masası dedektifleri bölgeyi ablukaya aldı. 24 saat boyunca mobesa kameralarını taradı ve iz süren polis cımbızla çekip zanlıları tesbit ederek düzenledikleri operasyonla zanlıları kıs kıvrak yakaladı.

Gaziantep'te pazargünü Beydilli mahallesinde iş çıkışı veine giden 16 yaşındaki Suriye uyruklu Muhammet M. isimli genç kendisini takip eden 16 yaşındaki H.M.D. ve 2 arkadaşının bıçaklı saldırısı sonrası almış olduğu 300 TL haftalık ücreti ve cep telefonunu gasp eden zanlılar saldırdıkları genci bıçak darbeleriyle kanlar içersinde yere serdiler. Kan revan içersinde öldü diye terk edilen genç polise yapılan ihbar sonucu sağlık ekipleri tarafından Dr. Ersin Arslan Eğitim ve Araştırma hastanesi acil servisine getirdiler. Burda yapılan ilk müdahalenin ardından Muhammed M. yoğun bakım ünitesine alınarak tedaviye başlayan genc yaşama tutunma mücadelesi veriyor. Hayati tehlikeyi atlatamayan zavallı şahsı sağlık ekipleri hayata döndürme mücadelesi veriyorlar.

Gaziantep Emniyet Müdürlüğü Asayiş şebesi cinayet büro amirliği dedektiflerinin aralıksız yaptıkları titiz çalışmaları sonrasında adeta suç makinası olan daha önceden de gasp ve yaralama olaylarından sabıkası olan H.M.D. ve iki suç ortağı poliste verdikleri ifadelerinin ardından çıkartıldıkları mahkemece bir kişi tutuklandı 2 kişi de adli kontrol kararı ile serbest kaldılar.

Bu Yazıyı Beğendinizmi?

Paylaş : Facebook Twitter Google Plus Pinterest Tumblr
Sayfa Başına Dön