REKLAM ALANI

Gaziantep'te çok sayıda feci kazalar var: Ölü ve yaralılar hastanelere

Tarih: 7.1.19 Kategori: , , , ,
Gaziantep'te gizli buzlanmadan dolayı onlarca araç kaza yaptı. Kazada yaralanan onlarca insan ambulanslarla hastanelere taşındı. Gaziantep'te Büyükşehir belediyesi ve Merkez ilçe belediyeleri buzlanmaya karşı tuzlama yapmazken yine çok kötü bir sınav vererek vatandaşların büyük tepkilerini aldılar."


Gaziantep son yılların en şiddetli kış aylarından birisini yaşıyor. Bu sabah gizli buzlanmalardan dolayı Havaalanı yolunda bir servis aracı, Nizip yolunda bir yolcu münübüsü, İpek yolunda servis araçları ve şehrin çeşitli yerlerinde buzlanmadan kaynaklanan trafik kazalarında onlarca arçaç kaza yaptı. Kazaya bağlı onlarca yaralı 112 ambulanslarıyla şehrin çeşitli hastanelerine kaldırıldı.

Dün akşam eksilerde olan hava sıcaklığından dolayı gizli buzlanma meydana geldi. www.memohaber.com haber merkezine gelen bilgilere göre, sürücülerin fark etmemesinden dolayı çok sayıda yaralamalı ve maddi hasarlı trafik kazası meydana geldi. Nizip 20. kilometresinde bir TIR'ın  makaslamasından dolayı 2 yaralı, Kilis-Gaziantep Zeytinli kavşağında bir minübüsün takla atması sonucu 10 yaralı, İpek yolu üzerinde bir servis aracanın karıştığı kazada 6 kişi yaralandı. Rasaf yolunda bir aracın takla atması sonucu 1 kişi yaralandı. Şehitkamil ve Şahinbey ilçelerinde de çok sayıda kazaya ekiplerin müdahale ettiği ve kazalardan dolayı hastanelerin acil servislerine gelen yaralılarla dolup taştılar.
kaynak:memohaber

Bu Yazıyı Beğendinizmi?

Paylaş : Facebook Twitter Google Plus Pinterest Tumblr
Sayfa Başına Dön