REKLAM ALANI

Milletvekili Uzer'den iddialı açıklamalar! 'Gaziantep'i 10-0 kazanacağız'

Tarih: 30.1.19 Kategori: , , , ,
AK Parti Gaziantep Milletvekili Ahmet Uzer, 31 Mart yerel seçimleri öncesi önemli açıklamalarda bulundu. Uzer, "Gaziantep’te Cumhur İttifakı çerçevesinde tüm belediyeleri kazanacağız. Bugünden sonucu 10-0 olarak görebiliriz" dedi.

Gaziantep siyasetinin son çeyrek asırdır önemli isimleri arasında yer alan Ak Parti Gaziantep Milletvekili Ahmet Uzer, yaklaşan yerel seçimlerin öncesinde iddialı konuştu. Ak Partili belediye yönetimlerinin önemli hizmetlere imza attığını anlatan Uzer, “Gaziantep’te Cumhur İttifakı çerçevesinde tüm belediyeleri kazanacağız. Bugünden sonucu 10-0 olarak görebiliriz. İttifak çerçevesinde Oğuzeli ve Karkamış belediye başkan adaylarını MHP çıkarttı. Ak Parti olarak Oğuzeli ve Karkamış belediye başkanlıklarının kazanılması için de yoğun çalışma temposu içerisinde olacağız” diye konuştu.

“GAZİANTEPLİ VATANDAŞLARIMIZ YAPILAN HİZMETLERİ İZLİYOR”

Hakimiyet Gazetesi’ni ziyaret eden Ak Parti Gaziantep Milletvekili Ahmet Uzer, 17 yıllık Ak Parti iktidarında yerel yönetimler önemli ve başarılı icraatlara imza attığını kaydetti. Gaziantep’te Ak Partili belediye yönetimlerinin başarılı çalışmalarının vatandaşlar tarafından takdir edildiğine dikkat çeken Uzar, “İttifak çerçevesinde tüm adaylarımızın 31 Mart’ta yapılacak olan mahalli idareler seçiminde başarılara imza atacaklarına kesin gözüyle bakıyoruz. Bizler ve tüm teşkilatlarımız seçimlere yönelik saha çalışmalarımızı sürdürüyor ve sürdüreceğiz. Gaziantepli vatandaşlarımız ortaya konan projelerden ve çalışmalardan oldukça memnunlar. Kentimize yapılan projeler ve iktidarımızın 17 yılda şehir genelinde ortaya koyduğu 35 milyar liralık yatırımla kentimiz dünya şehirleri arasında yer alıyor” diye konuştu.

“TÜRKİYE ÖNEMLİ BİR SÜREÇTEN GEÇİYOR”

Büyüyen Türkiye’ye yönelik içeride ve dışarıda büyük saldırıların gerçekleştirildiğini anlatan Ak Parti Gaziantep Milletvekili Ahmet Uzer, Cumhur İttifakının bundan dolayı bu dönem “Beka” sloganıyla yola çıktığına işaret etti. Uzer açıklamasında, “Cumhur İttifakı ülkemize yönelik iç ve dış tehditlere karşı gerçekleştirilen ve gerçekleştirilmek istenen oyunları bozacaktır. Milletimiz ile birlikte el ele vererek bu oyunları bozacağız ve güçlü Türkiye olma yolunda önemli adımlar atacağız. Bakın Venezuelyanın içinde bulunduğu durum ortada. Benzer şeyleri bizlerde yaşadık ve bundan sonra yaşamak istemiyoruz. Bu nedenle çok çalışacağız ve birlikte başaracağız. Halen ülkemiz üzerinde oynanan oyunlar var. 17 yıllık iktidarımızda iç ve dış oyunların bozulmasına yönelik tüm adımları milletimizin bize verdiği güvenoyuyla attık” dedi.

“MARKETLER HALKIMIZI KANDIRMAMALI“

Cumhurbaşkanı ve Ak Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın Gaziantep ziyaretinde bazı ürünlerde yaşanan aşırı artış karşısında sert çıkmış ve bu konuda yerel yönetimlerin gerekli çalışmaları zaman geçirmeden başlatmalarını istemişti. İşte bununla ilgili olarak ta açıklamalarda bulunan Ak Parti Gaziantep Milletvekili Ahmet Uzer, “Hafta sonu şehrimize gelen Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın da dediği gibi bazı ürünlerde yaşanan aşırı artış karşısında yetkililer harekete geçmeli. Bu konuda ilgili kurumlarımız çalışmalarına başladılar. Mesela bir markette rafta yer alan ürünün fiyatı etiket fiyatıyla aynı olmalı. Bu şekilde olmasa bunun adı hırsızlık olur” diye konuştu.

Kaynak: Gaziantep Hakimiyet Gazetesi

Bu Yazıyı Beğendinizmi?

Paylaş : Facebook Twitter Google Plus Pinterest Tumblr
Sayfa Başına Dön