REKLAM ALANI

Bu Mezarlığın Sırrı 50 Yıldır Çözülemedi!

Tarih: 10.4.15 Kategori: , , ,
Çanakkale'deki mezarlığın sırrı 50 yıldır hala çözülemedi!

Çanakkale'nin Yenice İlçe Mezarlığında 50 yıldan bu yana yaşandığı iddia edilen ilginç olay aileyi ve mezarlığı ziyarete gelen vatandaşları şaşkına çeviriyor

Çanakkale'nin Yenice İlçe Mezarlığında 50 yıldan bu yana yaşandığı iddia edilen ilginç olay aileyi ve mezarlığı ziyarete gelen vatandaşları şaşkına çeviriyor.

Eşinin 50 yıl önce bir kız çocuğu dünyaya getirdikten sonra hayatını kaybettiğini belirten Nail Erkek, "O gün 25 yaşında olan eşim Hatice'nin dünyaya getirdiği bebeğimiz Ayşe sadece 20 gün hayatta kaldı.

Bunun ardından minik kızımı ilçe mezarlığında annesinin yanına gömdük.

Birkaç gün sonra mezara ziyarete gittiğimde gördüğüm manzara beni ve yakınlarımı oldukça şaşırttı' dedi.

Erkek 'Yan yana defnettiğimiz eşimle kızımın mezarları birbirine kavuşmuş şekildeydi. Sanki ona sokulmuş, sarılmış, yani anne sevgisini yaşıyor gibiydi.

Bu durumun yaşanmasından sonra mezarı 4-5 defa düzelttik. Ancak her seferinde mezarların tekrar eski halini aldığını görününce burayı ellememeye karar verdik. Halen mezarlar bu şekilde duruyor.

Mezarlığı ziyarete gelenler de 50 yıldan bu yana devam eden bu ilginç olay karşısında şaşkınlıklarını gizleyemiyor" diyerek kendi şaşkınlığını da ifade etti..

Bu Yazıyı Beğendinizmi?

Paylaş : Facebook Twitter Google Plus Pinterest Tumblr
Sayfa Başına Dön