REKLAM ALANI

Çay içerken uyumuşum. O da misafirlerle birlikte olmuş

Tarih: 30.9.15 Kategori: , , ,
Aynı fabrikada çalışırken tanıştığı kadın arkadaşı 36 yaşındaki A.Ç.'yi işsiz kalınca erkeklere pazarladığı iddia edilen 61 yaşındaki H.Ö., gözaltına alındı. H.Ö. ifadesinde, "Çay içerken uyuklamışım, o da misafirlerimle birlikte olmuş" dedi


Merkez Seyhan ilçesinin Tepebağ Mahallesi’nde tek katlı evde yalnız yaşayan H.Ö.’nün evine erkeklerin gelip gitmesinden rahatsız olan komşuları, polise ihbarda bulundu. İhbar üzerine harekete geçen Ahlak Bürosu ekipleri, evi takibe aldı.

YARI ÇIPLAK YATAKTA YAKALANDI

Elde edilen bilgiler doğrultusunda eve yapılan baskında, A.Ç., yatak odasında yarı çıplak halde, H.Ö. ile;  ismi açıklanmayan 2 erkek yan odada beklerken yakalandı. Gözaltına alınan müşteriler, alınan ifadelerinde, "H.Ö., bizi evine çağırıyordu. Arkadaşı olduğunu söylediği A.Ç.’ye 10, H.Ö.’ye de 40 TL verip ilişkiye giriyorduk" diye bilgi verdi.

'SÜREKLİ ÇAY İÇMEYE GELİP BENİMLE BİRLİKTE OLUYORLARDI

Eşinden boşandıktan sonra sokaklarda kaldığını belirten A.Ç., "Gidecek yerim yoktu, H.Ö., beni evinde misafir edebileceğini söyledi. Bir ay önce de arkadaşlarının ziyaretine geleceğini belirtip çay demlememi istedi. Ben de çay yaptım, sohbet ederken arkadaşının beni beğendiğini birlikte olmak istediğini söyledi. Kabul ettim, böylece fuhuş yapmaya başladım. Sürekli çay içmek için birileri geliyor, benimle birlikte oluyordu" diye ifade verdi.

'UYUMUŞUM. HABERİM YOKTU'

Ahlak Bürosu’ndaki sorgusunda fuhuşa aracılık yapmak ve yer temin etmek suçlamasını kabul etmeyen H. Ö. de savunmasında şunları söyledi:

"Ben evime çay içmek için arkadaşlarımı davet ediyordum. Çay içerken de uyuklamıştım. A.Ç. de benim misafirlerimle birlikte oluyormuş. Benim haberim yoktu."

'NE YAPTIK CİNAYET Mİ İŞLEDİK?'

Emniyetteki sorgularının ardından A.Ç. ile 2 müşterisi serbest bırakılırken, H.Ö., fuhuşa aracılık yapmak ve yer sağlamak suçlarından adliyeye sevk edildi. Sağlık kontrolü için Adli Tıp Birimi’ne getirilen H.Ö., görüntü alan gazetecilere, "Ne yaptık, sanki cinayet mi işledik" diye tepki gösterdi.
kaynak:posta

Bu Yazıyı Beğendinizmi?

Paylaş : Facebook Twitter Google Plus Pinterest Tumblr
Sayfa Başına Dön