REKLAM ALANI

Gaziantep'te Film Gibi Kaza

Tarih: 24.8.17 Kategori: , , ,
Gaziantep’te meydana gelen ilginç kazada el freni çekilmeyen tır kamyonete, kamyonet ise istinat duvarına çarptı. Yıkılan duvar ise park halindeki bir aracın üzerine düştü.

Gaziantep'in Şahinbey ilçesine bağlı Bozoklar Tekstilkent Mahallesi'nde hurda geri dönüşüm tesisi içerisinde park halindeki bir tır, el freni çekilmemesi nedeniyle hareket ederek, park halindeki hurda yüklü kamyonete çarptı. Kamyonet ise hemen yanındaki istinat duvarına çarptı. Duvar ise yıkılarak, park halindeki bir aracın üzerine düştü. Kazada 3 araç hasar görürken, şans eseri can kaybı ya da yaralanan olmadı. Yaşananlar saniye saniye güvenlik kameraları tarafından kaydedildi.

Aracının üzerine duvar yıkılan F.Ö. olayı şöyle anlattı: "Olay iş yerimin karşısında duran hurda presleme tesisisin önünde oldu. Tesisin yanına aracımı park etmiştim yıkılan duvarın yanına park ettim. Duvarın diğer tarafında yani hurda tesisinin içinde bir tırın ihmali sonucunda oldu. Tır şoförü tırı çalıştırıyor ve el frenini çekmeden tırın içinden aşağı iniyor. Tabi bu sırada tır hareket ediyor, hurda tesisinin içinde küçük bir kantar var kantara çıkmak için nakliye kamyoneti bekliyor.

 Tır içinde kimse olmadığı için ve şoför el frenini çekmeyi unuttuğu için hareket edip nakliye aracına çarpıyor. Nakliye aracıda duvara çarpınca duvar dışarıda park halinde olan aracımın üzerine devriliyor. Bize zararı olmadı ama Bayram öncesi arabasız kaldığımız için mağduriyet yaşadık."F.Ö, Kurban Bayramı öncesinde arabasız kalarak, büyük mağduriyet yaşadığını da sözlerine ekledi.

Bu Yazıyı Beğendinizmi?

Paylaş : Facebook Twitter Google Plus Pinterest Tumblr
Sayfa Başına Dön