REKLAM ALANI

Valizden çıkan bebek cesedi soruşturmasında korkunç itiraf

Tarih: 18.12.17 Kategori: , , , ,
Gaziantep'te valiz içerisinde bebek cesedi bulunmasına ilişkin 3 kişi gözaltında alındı. Emniyet görevlilerinin incelediği güvenlik kamerası görüntülerinde canilerin bebeği defalarca duvara vurarak dövdüğü ortaya çıktı.

Alınan bilgiye göre, dün akşam saatlerinde Kemal Köker Caddesi'ndeki 100. Yıl Parkı'nda valiz içerisinde kız bebek cesedi bulunmasına ilişkin, Gaziantep İl Emniyet Müdürlüğü Asayiş Şube Müdürlüğünce özel ekip kuruldu. Adli Tıp Kurumundan gelen rapor doğrultusunda 5 aylık olduğu ve vücudunda morluklarla kafatasında kırık olduğu tespit edilen bebeğin yaklaşık 1 hafta önce öldüğünü ortaya çıkardı.

Kent genelindeki MOBESE kameralarını incelemeye alan, hastanelerde inceleme yürüten ekipler, 7 Aralık tarihinde Binevler Mahallesi'ndeki bir MOBESE'de sakallı bir erkeğin bir bebeği darp ederken görüldüğü kayda ulaştı. Söz konusu kişinin Suriye uyruklu 24 yaşındaki Ziyad El Abdullah olduğunu tespit edince, cinayet zanlısını yakalamak için harekete geçti.

Operasyon düzenleyen ekipler, Abdullah ile 10 aydır beraber yaşadığı eşi İhlas El Baho'nun (26) yanı sıra ev sahibi olduğu bildirilen El Abdullah'ı gözaltına aldı. Zanlıların sorgulanması, İl Emniyet Müdürlüğünde sürüyor.

KAN DONDURAN İFADE

İhlas El Baho'nun sorgusunda, geçen yıl ayrıldığı ismi öğrenilemeyen kocasından hamile kaldıktan sonra ayrılıp, 10 ay önce Ziyad El Abdullah ile birlikte yaşamaya başladığını söylediği belirtildi.

Olay günü, çiftin çok ağlayan bebeği gezdirmek için dışarı çıktıklarını ve bir an sinirlerine hakim olmayarak yere attıklarını itiraf ettikleri bildirildi. İhlas El Baho, bebeğin, sürekli ağladığı için şu an birlikte olduğu Ziyad El Abdullah tarafından dövüldüğünü ifade etti.

BEBEĞİ DEFALARCA DUVARA VURDU

Abdullah'ın 7 Aralık'ta, oturdukları Binevler Mahallesi'nde sokakta yürürken kucağında taşıdığı kız bebeği dövüp, duvara vurduğu güvenlik kamerası görüntüleri de ortaya çıktı. El Abdullah'ın bebeği döverken, annesi İhlas El Baho'nun da arkadan yürüdüğü görüldü.(mynet)

Bu Yazıyı Beğendinizmi?

Paylaş : Facebook Twitter Google Plus Pinterest Tumblr
Sayfa Başına Dön