REKLAM ALANI

Korkutan Deney! Parktaki Çocukları Tek Tek Kaçırdı

Tarih: 4.5.15 Kategori: ,
Los Angeles'ta yapılan sosyal deneyde parka anneleriyle birlikte gelen çocuklar, yanlarına gelen yabancı bir şahıs tarafından kolaylıkla kandırılıp kaçırıldı.
Bu görüntüler ABD'de bir parkta çekildi. Çocuk parkında oynayan çocukların yanına yaklaşan bir şahıs, önce köpeğini çocuğa sevdirdi. Ardından çocuğa bir şeyler söyledi. Görüntülerde şahsın çocuğun elinden tutarak parktan çıkardığı görülüyor.

HEP AYNI NUMARA

Aynı şahıs bir süre sonra yeniden parkta görülüyor. Bu defa hedefinde başka bir çocuk var. Ve yine aynı numara... Köpeğimi sevdin mi? Ve ikinci çocuk da bir süre sonra şahsın yanında parktan uzaklaşıyor. Bu görüntü defalarca tekrarlanıyor.

"DİĞER KÖPEKLERİMİ DE GÖRMEK İSTER MİSİN?"

Çocukların köpek sevgisini kullanan şahıs, çocukları kendisiyle gelmeye ikna etmekte hiç zorlanmıyor. Çocuklar önce köpeği biraz seviyor. Ardından şahısla bir şey konuşuyorlar. Bunlar sadece birkaç dakika sürüyor. Ve ardından çocuklar anne ve babası olmamasına rağmen şahısla birlikte parktan uzaklaşıyor. Çocukları yanında götürmek için "Diğer köpeklerimi de görmek ister misin" sorusu yeterli.

ANNELER SAKINCA GÖRMEDİ

Aslında bu, anne ve babalara tehlikenin ne kadar yakında olduğunu gösteren şok edici bir sosyal deneyden başka bir şey değil. Şahıs, çocuklarla konuşmadan önce annelerinden izin istiyor. Çocuklarının yabancı biriyle asla gitmeyeceğinden emin olan anneler bu izni vermekte bir sakınca görmüyor.

Deneyi gerçekleştiren şahıs Joey Salads, her gün 700, her yıl 250 bin çocuğun bu şekilde kaçırıldığını söylüyor. Fakat elbette sonuç onlar için şok edici.

Bu Yazıyı Beğendinizmi?

Paylaş : Facebook Twitter Google Plus Pinterest Tumblr
Sayfa Başına Dön