REKLAM ALANI

5 Kişinin Öldüğü Kavganın Dehşet Dolu Detayları Ortaya Çıktı

Tarih: 11.9.15 Kategori: , ,
Gaziantep'te 5 kişinin öldüğü aile kavgasında öldürülen 17 yaşındaki Halil Baran'ın halasına boğazını kesmemesi için yalvardığı ortaya çıktı.
Gaziantep'te akraba iki aile arasında boşanma ve mal paylaşımı nedeniyle çıkan kavgada hayatını kaybeden 5 kişi toprağa verilirdi. Kavgayla ilgili kan donduran detaylar da ortaya çıkmaya başladı. Kavgada hayatını kaybeden 17 yaşındaki Halil Baran Gülmez'in halası tarafından boğazı kesilerek öldürüldüğü ortaya çıktı. Halil Baran Gülmez'in bıçakla boğazını kesmeye çalışan halasına bunu yapmaması için yalvardığı iddia edildi.

5 KİŞİ TOPRAĞA VERİLDİ
Edinilen bilgiye göre kavga, iki ailenin çocuklarının boşanması ve mal paylaşımı nedeniyle yaşandı. Yaklaşık 3 yıl önce Süleyman Akar'ın oğlu Bilal ile evlenen Bozan Polat'ın kızı Aynur Polat, anlaşamadıkları için boşandı. Boşanan çiftler arasında mal paylaşımı nedeniyle tartışma yaşandı. İddiaya göre, tartışmaya aileler de katılınca Bozan Polat ve beraberindekiler Mücahitler Mahallesi'nde bulunan hastaneye giderek acil servis önünde bekleyen şahıslarla kavga etti. Kavgada 5 kişi hayatını kaybetti. Kavgada hayatlarını kaybeden Remzi Akar (49), Mahmut İnce (49), Ahmet Gülmez ve oğlu Halil Baran Gülmez'in (17) cenazeleri Gaziantep Adli Tıp morgundan alınarak Yeşilkent Mezarlığı'nda defnedildi. Cenazeye katılan yakınları gözyaşlarına boğulup fenalık geçirdi. Oğlu tarafından kavga esnasında kazara vurularak öldürüldüğü iddia edilen Bozan Polat'ın (53) cenazesi ise Asri Mezarlıkta kılınan cenaze namazının ardından aynı yerde toprağa verildi.

3 AV TÜFEĞİ BULUNDU
Kavgada yaralanan Süleyman (58) ve Mustafa Akar'ın (39) kaldırıldığı hastanede tedavisinin devam ettiği belirtilirken, Süleyman Akar'ın hayatı tehlikesinin sürdüğü öğrenildi.
Olayla ilgili Bozan Polat'ın eşi Fatma Polat (59), oğulları Sait (35) ve Serdar Polat (29) ile karşı aileden Salih (33), Abdullah (32), Mustafa (29) ve Muhittin Akar'ın (28) gözaltına alındığı ve emniyetteki sorguları devam ettiği belirtildi. Şüphelilerin araçlarında yapılan aramada ise 3 av tüfeği ve kesici alet ele geçirildi.
BOĞAZINI KESMEMESİ İÇİN HALASINA YALVARMIŞ
Öte yandan, boğazı kesilerek öldürülen 17 yaşındaki Halil Baran Gülmez'in ise Bozan Polat'ın eşi olan halası Fatma Polat tarafından öldürüldüğü ve boğazını kesmemesi için halasına yalvardığı iddia edildi.

Bu Yazıyı Beğendinizmi?

Paylaş : Facebook Twitter Google Plus Pinterest Tumblr
Sayfa Başına Dön