REKLAM ALANI

Terörü Atatürk Heykelinde Protesto Etti

Tarih: 14.9.15 Kategori: , , ,
Gaziantep’te bir vatandaş, çıktığı Atatürk heykelinde terör saldırılarını protesto etti.

Maarif Meydanı’nda bulunan Atatürk heykelinde meydana gelen olayda bir vatandaş, çıktığı Atatürk heykelinde terör saldırılarını protesto etti.

Edinilen bilgiye göre olay, Maarif Meydanı'nda bulunan Atatürk heykelinde yaşandı. Alkollü olduğu öğrenilen Nazım A. (51), Atatürk heykeline çıkarak terör olaylarını protesto etti. Çevredeki vatandaşların haber vermesiyle olay yerine giden polis ile alkollü vatandaş arasında ilginç bir kovalamaca yaşandı. Şahsı ikna etmek isteyen polisler, heykelin üzerine çıkarak inmesini istedi. Polisin heykelin üzerine çıktığını gören şahıs, sloganlar atarak heykelin etrafında dolanmaya başladı. Tüm ısrarlar üzerine heykelden inmeyen vatandaş, askerlerin ve polislerin şehit edilmesine tepki gösterdi.

 Vatandaşların ısrarla atlamasını söylediği şahıs, bir an atlamaya niyetlense de vazgeçerek aşağı indi. Polis tarafından gözaltına alınan şahıs, ifadesi alınmak üzere emniyete götürülürken, çevrede bulunan vatandaşlar da bu ilginç protestoyu cep telefonlarıyla kaydetti.
Olayla ilgili soruşturma başlatıldı.
kaynak:megahaber27


Bu Yazıyı Beğendinizmi?

Paylaş : Facebook Twitter Google Plus Pinterest Tumblr
Sayfa Başına Dön