REKLAM ALANI

9 kişinin katili Yusuf Taş yakalanmadan koruma kararı kaldırıldı

Tarih: 20.3.16 Kategori: , , ,
Gaziantep’te ayrılma aşamasındaki eşinin başka birisiyle evlendirileceği iddiasıyla 5 Ocak günü 9 kişiyi öldürüp 2 kişiyi de yaraladıktan sonra kaçan cinayet zanlısı Yusuf Taş, hâlâ yakalanamadı.

Polisin çalışmaları sürerken, öldürülen Tuba Taş’ın annesi Kudret Taşçı kendisi hakkındaki koruma kararının kaldırıldığını söyledi.

Habertürk Gazetesi'nden Yusuf Kılıç'ın haberine göre, korumaların çekilerek kendisine bir polisin cep telefonu numarasının verildiğini, bir şey olması durumunda bu numarayı aramasını istediklerini belirten Taşçı, “Can korkusuyla yaşıyorum. Zanlının hedefinde ben ve hayatta kalan tek yakınım olan kız kardeşim var. Bana bir numara verdiler. Bir şey olduğunda

o numarayı aramamı söylediler. O numarayı arayana kadar, zaten her şeyi bitmiş olur. Yusuf beni öldürdükten sonra mı gelecekler? Her an çıkıp gelecek diye tedirgin oluyorum” dedi.

AMCASININ OĞLUYLA İLİŞKİSİ VARDI İDDİASI

Polisin her yerde aradığı Yusuf Taş’ın ilk olarak öldürdüğü evde bulunan eşi Tuğba Taş ile amcasının oğlu Turan Taş arasında ilişki olduğu öne sürüldü. Yusuf Taş’ın, eşinin, amcasının oğlu ile ilişkisi nedeniyle kendisinden ayrılmak istediği ve gece bu nedenle çıkan tartışmanın ardından, evde bulunan 4 kişiyi öldürdüğü iddia edildi. Yusuf Taş’ın bu cinayetin ardından da kuzeni ile eşinin ilişkisini onayladığını öne sürdüğü amcası Mustafa ile yengesi ve 3 çocuğunu evlerini basarak öldürdüğü ifade edildi.

Bu Yazıyı Beğendinizmi?

Paylaş : Facebook Twitter Google Plus Pinterest Tumblr
Sayfa Başına Dön