REKLAM ALANI

GAZİANTEP EMNİYETİNDEN SUR VE CİZRE’YE GIDA TAKVİYESİ

Tarih: 10.2.16 Kategori: , , , ,
GAZİANTEP EMNİYETİNDEN SUR VE CİZRE’YE GIDA TAKVİYESİGaziantep Emniyet Müdürlüğü personeli eşleri ve çocukları tarafından hazırlanan erzak ve kumanyalar Gaziantep Polis Eşleri Kaynaşma-Yardımlaşma Derneği öncülüğünde hazırlanarak Cizre ve Sur İlçelerine gönderildi.

Gaziantep Valiliği’nce yapılan açıklamada, “Ülke bütünlüğümüzün korunmasına yönelik Şırnak İli Cizre İlçesi ve Diyarbakır İli Sur İlçesinde yapılan operasyonlarda cansiperane görev yapan güvenlik güçlerimize bir nebze de olsa destek olmak ve onların yanlarında olunduğunu hissettirmek, moral ve motivasyonlarını artırmak amacıyla, Gaziantep Emniyet Müdürlüğü personeli eşleri ve çocukları tarafından hazırlanan erzak ve kumanyalar Gaziantep Polis Eşleri Kaynaşma-Yardımlaşma Derneği öncülüğünde hazırlanarak Cizre ve Sur İlçelerine gönderilmiştir” ifadelerine yer verildi.

Gaziantep Polis Eşleri Kaynaşma-Yardımlaşma Derneği öncülüğünde Gaziantep Emniyet Müdürlüğü personeli polis, eşleri ve çocukları arasında erzak ve kumanya kampanyası başlatılmıştı. Toplanan yardım paketleri, "Gazi şehirden selamlar, Allah yar ve yardımcınız olsun" notları ve çizilen ay yıldız resimleri ile birlikte Cizre ve Sur ilçelerine gönderildi. iki ilçede görev yapan özel harekat polisleri başta olmak üzere operasyonlarda görev yapan tüm emniyet güçlerine dağıtıldı.
kaynak:milliyet

Bu Yazıyı Beğendinizmi?

Paylaş : Facebook Twitter Google Plus Pinterest Tumblr
Sayfa Başına Dön