REKLAM ALANI

Gaziantep'te Sevgilisi için çiçekçiden gül çaldı

Tarih: 14.2.16 Kategori: , , ,
gaziantepte Sevgilisi için çiçekçiden gül çaldıGaziantep'in Şehitkamil ilçesinde bir çiçekçi dükkanının önünde Sevgililer Günü nedeniyle oluşturulan vitrinden kimliği belirlenemeyen bir kişi tarafından yaklaşık 90 adet gül çalındı..Güllerin eksik olduğunu tespit eden iş yeri sahibi Taner Altınöz, güvenlik kamerasını incelediğinde güllerin çalındığını belirledi. Sevgilisine götürmek için gülleri götürdüğünü tahmin ettiklerini belirten Altınöz, "Sevgililer gününde dükkan için vitrin oluşturduk, güllerin de arasında bulunduğu çiçekleri iş yerinin önünde sergiliyorduk.


Öğleden sonra baktığımızda güllerin eksik olduğunu, 80-90 adet gülün olmadığını belirledik. Sonra güvenlik kamerası görüntülerini inceledik bir gencin gülleri aldığını gördük. Sevgilisine hediye götürmek için aldığını tahmin ediyoruz. Daha önce böyle bir şey ile karşılaşmadım. Çalmasına gerek yoktu. Gelip bizden istemiş olsaydı zaten biz ihtiyacı olduğu kadarını kendisine verirdik" diye konuştu.

20 yıldır çiçekçilik yaptığını belirten Altınöz, hırsızlıkla ilgili polise şikayette bulunmadıklarını da sözlerine ekledi.
kaynak:posta

Bu Yazıyı Beğendinizmi?

Paylaş : Facebook Twitter Google Plus Pinterest Tumblr
Sayfa Başına Dön