REKLAM ALANI

Denizi olmayan Gaziantep’e Tersana Kurdu Ödülü Kaptı

Tarih: 21.4.16 Kategori: , , ,
Denizi olmayan Gaziantep'e gemi imalatı yapan tersane kuran iş adamı Mehmet Baharoğlu, Romanya'da düzenlenecek törenle 'yılın yatırımcı iş adamı' ödülünü alacak.

GAP Gazeteciler Birliği tarafından Romanya'da düzenlenecek olan 13. GAP Oscarları ödültöreninde Gaziantepli iş adamı Mehmet Baharoğlu'na 'yılın yatırımcı iş adamı' ödülü verilecek. GAP Gazeteciler Birliği Genel Başkanı Zeynel Abidin Kıymaz, iş adamı Mehmet Baharoğlu'nun denizi olmayan Gaziantep'te gemi imalatı yapan tersane kurması nedeniyle ödüle layık görüldüğünü ifade etti.

Kıymaz, bu yıl 13.'sü düzenlenen GAP Oscarları ödül töreninde iş adamı Baharoğlu'nun yanı sıra

Gaziantepli Avrupa Birliği (AB) Bakan Yardımcısı Ali Şahin'e de 'yılın bürokratı' ödülünün verileceğini ifade etti. Kıymaz, "GAP Gazeteciler Birliği Genel Merkezimiz tarafından her yıl geleneksel olarak düzenlenen Uluslararası GAP Oscarı ödül törenimizin 13'üncüsü yönetim kurulumuzun almış olduğu kararla bu yıl Romanya'nın başkenti Bükreş'te yapılacaktır. Törene Türkiye, Almanya, Makedonya, Belçika, KKTC, Azerbaycan, Ukrayna, Macaristan, Bulgaristan başta olmak üzere dünyanın birçok ülkesinde alanında başarılı olmuş siyaset, iş, sanat, medya ve spor dünyasının önemli isimleri katılacak. Ülkemizin en büyük ödül organizasyonları arasında yer alan GAP Oscarı bu yıl aynı zamanda ülkemizin ve bölgemizin tanıtımı için de büyük önem arz etmektedir” dedi
kaynak:mynet

Bu Yazıyı Beğendinizmi?

Paylaş : Facebook Twitter Google Plus Pinterest Tumblr
Sayfa Başına Dön