REKLAM ALANI

İşte Gazianteplilerin yeni kartı

Tarih: 21.4.16 Kategori: , , ,
Türkiye Gaziantep İl ve İlçe dernekleri Federasyonu tarafından Türkiye genelinde hayata geçirilmesi planlanan Ayıntab kart, hazırlıklarında sona gelindi.

Kart sahibi olacaklar, çeşitli indirim ve kampanyalardan yararlanabilecek.

Türkiye Gaziantep İl ve İlçe Dernekleri Federasyonu Başkanı Hasan Özaygut, vatandaşların Türkiye genelinde indirim noktalarından yararlanacağı Ayıntab kart hazırlıklarının tamamlanma aşamasında olduğunu belirtti. kartın avantajları hakkında bilgi veren Özaygut, "Gaziantepliler, günlük ihtiyaçları için yapacağı alışverişlerde bile bu kartların geçerli olduğu indirim noktalarından faydalanabilecek.

Alışverişlerinde uygulanacak indirimlerle bütçelerine ek katkı sağlayacağını düşünüyoruz. Kartların giyim, kozmetik, gıda seyahat, ulaşım yakıt, tatil ve bir çok sektörde geçerli olacak. Ayni zamanda 7/24 saat asistanlık hizmeti ile Türkiye genelinden her türlü desteği alabilecekler. Bu konudaki alt yapı işlemleri son hızıyla devam ediyor.

 Federasyon olarak sadece gurbette ve Gaziantep de yaşayan hemsehrilerimizin sivil toplum örgütünün de böyle vatandaşımıza faydalı hizmetler yapacağını anlatmak ve onların yanında olduğumuzu belirtmek istedik. Yakin zamanda uluslararası boyutta, ciddi anlam taşıyan, büyük bir projeyi, Gazi şehrimizi ismine yakışır bir şekilde tanıtımını gerçekleştireceğiz" dedi.
kaynak:gaziantepgunes

Bu Yazıyı Beğendinizmi?

Paylaş : Facebook Twitter Google Plus Pinterest Tumblr
Sayfa Başına Dön