REKLAM ALANI

Üst üste kalınca 15.kattan atladı

Tarih: 9.9.16 Kategori: , ,
Antalya'da üniversite öğrencisi 25 yaşındaki Esin Ercan, iki yıl üst üste sınıfta kalınca 15 katlı binanın çatısından atlayarak intihar etti. Esin Ercan'ın Denizli'de yaşayan ailesine, 'Beni affedin size layık olamadım' notu bıraktığı ortaya çıktı.

İKİ YIL OKULU UZATINCA 15. KATTAN ATLADI
Olay,  Muratpaşa ilçesi, Meltem Mahallesi Dumlupınar Caddesi üzerinde bulunan Falez Sitesi Toros Apartmanı'nda meydana geldi. Akdeniz Üniversitesi Mühendislik Fakültesi son sınıf öğrencisi olan ve iki yıl okulu uzatan Esin Ercan, bir arkadaşına misafir olarak geldi. Burada bir süre oturan Ercan, daha sonra 15 katlı binanın terasına çıkarak kendisini boşluğa bıraktı.

HASTANEDE HAYATINI KAYBETTİ
Bahçedeki toprak zemine düşen Ercan, gürültü üzerine bahçeye çıkanların çağırdığı ambulansla Akdeniz Üniversitesi Hastanesi'ne götürüldü. Esin Ercan, acil serviste yapılan müdahaleye rağmen yaşamını yitirdi. Ercan'ın cenazesi, otopsinin ardından toprağa verilmek üzere Denizli'ye gönderildi.

"BENİ AFFEDİN SİZE LAYIK OLAMADIM"
Çevresi tarafından çok sevilen Ercan'ın bölüm derslerini veremediği için üzüldüğü, bu yüzden Denizli'den Antalya'ya gelip sınavlara girdiği belirtildi. Ercan'ın, ailesine 'Beni affedin size layık olamadım.' diye not bıraktığı ortaya çıktı.
kaynak:bizdevarızgazetesi

Bu Yazıyı Beğendinizmi?

Paylaş : Facebook Twitter Google Plus Pinterest Tumblr
Sayfa Başına Dön