REKLAM ALANI

Uyuşturucu operasyonunda ortaya çıkan manzara polisleri de şaşırttı!

Tarih: 5.5.17 Kategori: , , ,
Gaziantep'te polis ekipleri 3 katlı bir eve düzenledikleri operasyonda karşılaştıkları manzara karşısında şaşkına döndü.

Yaklaşık 30 adet yağ tenekesi ve boya kutusunun içerisinde Hint keneviri bulan ekipler, gözaltına alınan şahsın ise çuvallara doldurduğu toprağı sırtında çatıya taşıdığını belirledi.

Şahinbey İlçe Emniyet Müdürlüğü Araştırma Büro ekipleri, istihbarati çalışmalar sonucunda harekete geçerek, Cemal Gürsel Mahallesi Bilal Ertürk Caddesi'nde bulunan 3 katlı binanın en üst katında oturan Ahmet G.'nin evine operasyon düzenledi. Ahmet G.'nin evinde uyuşturucu madde bulamayan ekipler, evin çatı katında arama yaptı.

Polisler burada 30 adet 18 kilogramlık yağ tenekesinde ve 20 kilogramlık boya kutusunda yetiştirilen Hint kenevirlerini buldu. Polis, Hint kenevirlerini plastik kutu ve tenekelerden tek tek sökerek imha etti. Gözaltına alınan Ahmet G.'nin yaklaşık 600 kilogram ağırlıktaki toprağı çuvallara doldurarak motosikletle evine taşıdığı öğrenilirken, şahsın toprağı 3 katlı evin çatısına ise sırtında taşıdığı belirlendi.

Şahsın sorgusunun tamamlanmasının ardından adli makamlara sevk edileceği öğrenildi.

Bu Yazıyı Beğendinizmi?

Paylaş : Facebook Twitter Google Plus Pinterest Tumblr
Sayfa Başına Dön