REKLAM ALANI

GAZİANTEP’TE FUHUŞ OPERASYONU

Tarih: 6.4.15 Kategori: ,

Gaziantep’te yapılan operasyonda, bir kadına zorla fuhuş yaptırdıkları ve yer temin ettikleri gerekçesiyle gözaltına alınan 5 kişi tutuklandı.

Gaziantep Emniyet Müdürlüğü tarafından yapılan açıklamada, “Emniyet Müdürlüğümüz Asayiş Şube Müdürlüğü Ahlak Büro Amirliğince, genel ahlakın ve genel sağlığın korunması, denetlenmesi, fuhuş yapanların tespiti ve sağlık tedbirlerinin alınması amacıyla yapılan çalışmalar neticesinde, 01.04.2015 tarihinde, ilimiz Şahinbey ve Karataş mahallelerinde değişik adreslerde fuhuş yaptıkları tespit edilen mağdur R.B. ve A.B. isimli şahısları kişi hürriyetinden yoksun kıldıkları, S.B. isimli mağdur kadını zorlamak suretiyle fuhuş yaptırdıkları ve yer temin ettikleri tespit edilen 1 kadın, 4 erkek şahıs olmak üzere toplam 5 şüpheli şahıs yakalanarak gözaltına alınmıştır.

 Olayla ilgili olarak 1 şahsın da bilgisine başvurulmuştur. Gözaltına alınan O.A., B.T., Y.İ., A.C. ve A.O. isimli şüpheli şahıslar 'İnsan Ticareti, Kişiyi Hürriyetinden Yoksun Kılma, Fuhşa Teşvik ve Zorlama' suçlarından yapılan adli işlemlerine müteakip 03.04.2015 tarihinde çıkarıldıkları mahkemece tutuklanmışlardır" denildi.
Kaynak:Megahaber  
Lütfen Haber Hakkında Yorumunuzu Belirtiniz .

Bu Yazıyı Beğendinizmi?

Paylaş : Facebook Twitter Google Plus Pinterest Tumblr
Sayfa Başına Dön