REKLAM ALANI

Şehit polis memuru bir aylık çocuğunu göremedi

Tarih: 4.9.15 Kategori: , , ,
Tunceli'de bugün PKK teröristlerinin şehir merkezindeki Şehit Nahit Bulut Polis Merkezi’ne düzenledikleri saldırıda şehit olan polis memuru 30 yaşındak Murat Savaş Kale ile ilgili çarpıcı deteylar ortaya çıktı. Kahraman şehit polis memurunun bir ay önce baba olduğu ve çoçuğunu görmediği, hemşire olan eşinin ise ailesinin yanında kaldığı belirtildi.

Tunceli'deki saldırıda şehit olan 30 yaşındaki polis memuru Murat Savaş Kale’nin 1 ay önce baba olduğu ve bölgede yaşanan gelişmeler üzerine yeni doğan bebeğini görmek için izin istemediği ortaya çıktı.

Murat Savaş Kale’nin şehit haberini polislikten emekli olduktan sonra Adana’ya yerleşen baba Beşir Kale ile anne Makbule Kale’ye eve gelen polis müdürleri bildirdi. Emekli olduktan sonra geçirdiği felç nedeniyle koltuk değnekleriyle yürüdüğü bildirilen baba ile anne acı haberle birlikte fenalık geçirdi. Polis müdürleri ile eve akın eden yakınları anne ile babayı teselli etmeye çalıştı

Şehit Murat Savaş Kale’nin 1 ay önce baba olduğu, yeni doğum yapan hemşire eşi Belgin Kale’nin kendi ailesinin yanında bulunduğu öğrenildi.

ŞEHİT KALE'NİN NAAŞI MALATYA'YA GETİRİLDİ
Tunceli'de Şehit Nahit Bulut Polis Merkezi'ne PKK'lı teröristlerce düzenlenen saldırının ardından çıkan çatışmada şehit olan 30 yaşındaki polis memuru Murat Savaş Kale'nin cenazesi Malatya Adli Tıp Kurumu'na getirildi. Şehit Kale'nin naaşı Adli Tıp Kurumu'na alınırken, özel eşyalarının da getirildiği görüldü. Şehit polis Kale'nin, Malatya'da düzenlenecek törenin ardından memleketine uğurlanması bekleniyor.
kaynak:hürriyet

Bu Yazıyı Beğendinizmi?

Paylaş : Facebook Twitter Google Plus Pinterest Tumblr
Sayfa Başına Dön