REKLAM ALANI

Gaziantep'te 7 iş yerinin camları kırıldı

Tarih: 25.1.16 Kategori: , ,
gaziantepte iş yerlerine saldırı camları kırıldıGaziantep'in İslahiye ilçesinde pasajda bulunan 7 iş yerinin camı gece saatlerinde kırıldı. İş yerlerindeki ağ, internet ve telefon kablolarını sökerek olay yerinde bırakan kişi ya da kişilerin değerli malzemelere bile dokunmadığı tespit edildi.

Edinilen bilgiye göre, İslahiye ilçesi Hacı Ali Öztürk Mahallesi Ulus Caddesi üzerinde bulunan Uğur Pasajı'nda 7 iş yeri sahibi sabah dükkanlarını açmak istediklerinde, camların kırılmış olduğunu tespit etti. Hemen iş yerlerine giren esnaflar, yaptıkları kontrollerde çalınan bir malzemeye rastlamadı.

Olayı gerçekleştirenlerin iş yerlerindeki ağ, internet ve telefon kablolarını sökerek, olay yerinde bıraktıkları tespit edildi. Esnafların haber vermesi üzerine polis olay yerine gelerek inceleme yaptı. Olay yeri inceleme ekipleri tarafından parmak izi çalışması yapılırken, çevredeki güvenlik kameraları izlendi.

Öte yandan, camı kırılan iş yerleri arasında cep telefonu ve reklam dükkanı, arzuhalci ve büroların yanı sıra Kuvai Milliye Derneği İslahiye şubesinin de bulunduğu öğrenildi.
kaynak:megahaber27

Bu Yazıyı Beğendinizmi?

Paylaş : Facebook Twitter Google Plus Pinterest Tumblr
Sayfa Başına Dön