REKLAM ALANI

Gaziantep'te Sosyla Medya Terörü Operasyonu

Tarih: 13.4.16 Kategori: , , , ,
Gaziantep’te Türk Silahlı Kuvvetleri'ni itham altında bırakacak paylaşım ve yorumlarda bulunarak, terör örgütlerinin propagandasını yapan 14 kişiden 7’si gözaltına alındı.


Gaziantep Valiliği’nde yapılan yazılı açıklamada, “İl Jandarma Komutanlığımız ekiplerince sosyal paylaşım sitelerinde terör örgütü propagandası yapıldığı, Doğu ve Güneydoğu Anadolu Bölgelerinde PKK-KCK terör örgütüne yönelik yapılan operasyonlar ile ilgili paylaşımlarda bulunulduğu tespit edilmiştir” denildi.

Bu paylaşımlarda Türk Silahlı Kuvvetleri'ni itham altında bırakacak paylaşım ve yorumlara yer verildiğinin belirtildiği açıklamada, “Terör örgütü elebaşının fotoğrafının paylaşıldığı, yaşanan çatışmalarda ölenlerin fotoğrafları yayınlanarak, Türk Ordusu tarafından işkence yapılarak öldürüldükleri yönünde paylaşımlarda bulunan şahıslara yönelik operasyon düzenlenmiştir.


Bu operasyonda, Araban ilçesi Akbudak mahallesinde 4 kişi, Fıstıklıdağ mahallesinde 6, Çiftekoz mahallesinde 2 ve Hisar mahallesinde 2 olmak üzere toplam 14 şahsa yönelik operasyon icra edilmiş, bu şahıslardan 7’si yakalanarak gözaltına alınmıştır. Diğer şahısları yakalama çalışmaları devam etmektedir” denildi.
kaynak:megahaber27

Bu Yazıyı Beğendinizmi?

Paylaş : Facebook Twitter Google Plus Pinterest Tumblr
Sayfa Başına Dön