REKLAM ALANI

Şüpheli Araç Böyle Durdurdu

Tarih: 30.5.16 Kategori: ,
İskenderun ilçesinde şüpheli araç ihbarı polisi alarma geçirdi. Kentin en işlek caddesinde elinde otomatik silah bulunan polis tarafından durdurulan araçta yapılan incelemede herhangi bir bulguya rastlanmadı. Basri Karatay adlı vatandaş, kendisini durduran polise daha önce de birkaç kontrol noktasında güvenlik güçlerince durdurulduğunu belirterek tepki gösterdi

Emniyet Müdürlüğü haber merkezinin 06 FJ 2876 plakalı otomobilin şüpheli olduğu ve görüldüğü yerde incelenmesi anonsu üzerine ekipler alarma geçti. Kentin en işlek noktalarından İnönü Meydanı’dan görülen beyaz renkli otomobil, elinde uzun namlulusu silah bulunan bir trafik polisi tarafından durduruldu.

Trafikteki diğer araçlar ile çevrede bulunanların şaşkın bakışları arasında temkinli hareket eden polis, sürücü Basri Karatay’dan araçtan inip ellerini havaya kaldırarak hareketsiz halde beklemesini istedi.
Irak’a nakliyecilik yapan Basri Karatay, kendisini durduran polise daha önce de birkaç kontrol noktasında güvenlik güçlerince durdurulduğunu, şüpheli araç olmadığı tespit edilerek tutanak altına alındığını ve kendisine plakanın listeden çıkartılacağını söylendiğini belirtti. Trafik polisi yine de şüpheli olarak anons edilen otomobili asayiş ekipleriyle birlikte inceledi. Yapılan aramada herhangi bir şüpheli duruma rastlanılmaması üzerine Basri Karatay’ın gitmesine izin verildi.
kaynak:posta

Bu Yazıyı Beğendinizmi?

Paylaş : Facebook Twitter Google Plus Pinterest Tumblr
Sayfa Başına Dön