REKLAM ALANI

Gaziantep'te 36 adrese eş zamanlı baskın! Gözaltılar var

Tarih: 31.3.17 Kategori: , ,
Gaziantep'te polis ekipleri 11 sürgüsü bulunan demir kapısı ve 2 adet güvenlik kamerası ile gözetlenen bir eve baskın düzenledi. Polis için kurulan düzeneğe rağmen evin damından kaçmaya çalışan 6 kişi gözaltına alındı.

Gaziantep Emniyet Müdürlüğü özel harekat destekli KOM, Narkotik, Asayiş, Güvenlik Şube ve Çevik Kuvvet ekiplerinin de yer aldığı toplam 300 polis, şafak vakti toplam 36 adrese eş zamanlı baskın düzenledi. Ural, Kobra ve Akrep zırhlı araçların da yer aldığı operasyonlara, Alex isimli narkotik köpek de katıldı.

Gaziantep Emniyet müdürlüğü ekipleri, Fırat Mahallesinde bulunan bir eve düzenledikleri baskında büyük şok yaşadı. Polis ekipleri, evin demir kapısında 11 adet sürgü olduğu görülürken, kapının üst bölümünde ise 2 adet güvenlik kamerası bulunduğunu belirledi. Ekipler, damdan kaçmaya çalışan ve aralarında 7 suçtan aranan ve 25 kesinleşmiş hapis cezası bulunan bir kişinin de yer aldığı toplam 6 kişi gözaltına alındı. Gece uyuşturucu partisi yapıldığı tahmin edilen evde toplam 30 kilogram uyuşturucu ele geçirildi. Polisi güvenlik kameralarından gören şahısların, kaçarken uyuşturucu maddelerini damlara da saçtığı belirlendi.

Toplam 35 kilogram uyuşturucu ele geçirildi

Polis ekipleri yaptıkları başarılı operasyonda esrar, eroin, ateş buz ve bonzainin de aralarında bulunduğu toplam 35 kilogram uyuşturucu madde ele geçirildi. Ayrıca bir adet silah, bu silaha ait 50 adet mermi ve 3 şarjör ele geçirildi. İl merkezindeki operasyonlarda toplam 20 kişi gözaltına alındı.

Operasyonun eş zamanlı olarak, ilçelerde de yapıldığı öğrenildi.

Bu Yazıyı Beğendinizmi?

Paylaş : Facebook Twitter Google Plus Pinterest Tumblr
Sayfa Başına Dön