REKLAM ALANI

Gaziantep Üniversitesi çevresinde yeni kurbanlar arıyordu

Tarih: 28.9.17 Kategori: , , ,

Gaziantep'te polis ekipleri, ihbar üzerine yaptıkları çalışmada üniversite öğrencilerine uyuşturucu sattığı belirlenen Irak uyruklu şahsı gözaltına aldı.

Şahinbey Emniyet Müdürlüğü Yıldırım ekipleri, Gaziantep Üniversitesi çevresinde torbacı olarak tabir edilen zehir tacirlerinin uyuşturucu sattığı ihbarı üzerine bölgede yaptıkları araştırmada, uzun süredir park halinde bulunan 27 AIE 74 plakalı araç üzerine yoğunlaştı.

Aracın kiralık olduğunu belirleyen ekipler, ulaştıkları sürücüsünün şüpheli hareketleri üzerine savcılık onayı ile şahıs üzerinde arama yaptı.
Şahsın üzerinde yapılan aramada iç çamaşırına gizlenmiş paketler halinde satışa ve kullanıma hazır 100 gram eroin ele geçirildi.

Araçta da arama yapan ekipler 150 gram ateş buz olarak tabir edilen satışa hazır 150 gram metamfetamin maddesi ile 2 adet hassas terazi ele geçirdi.

Ekipler Irak vatandaşı 25 yaşındaki R.T.'yi gözaltına alınırken, üzerinde yakalanan eroin, 610 TL para ile araçta bulunan metamfetamin ve 2 adet hassas teraziye el koydu.

Şahsın sorgusunun ardından adli makamlara sevk edilmesi bekleniyor.

Bu Yazıyı Beğendinizmi?

Paylaş : Facebook Twitter Google Plus Pinterest Tumblr
Sayfa Başına Dön