REKLAM ALANI

Gaziantep'te Polislere 'Çelik Yelek, Dikkat Ve Duyarlılık' Uyarısı

Tarih: 24.7.15 Kategori: ,
Suruç'ta 32 kişinin öldüğü patlama, Ceylanpınar'da 2 polisin şehit edilmesi ve Diyarbakır'da polislere yönelik silahlı saldırının ardından güvenlik güçleri alarm durumuna geçti.

Gaziantep'te de benzer saldırıların olma ihtimaline karşı güvenlik önlemleri en üst seviyeye çıkarılırken, polisler da telsiz anonsları ile sık sık uyarılıyor.
Son olarak Diyarbakır'da yaşanan saldırı sonrasıEmniyet Müdürlüğü Haber Merkezi'nden yapılan anonslar ile polislerden dikkatli olmaları istendi. Polistelsizlerinden yapılan ve aksaklığa meydan verilmemesi uyarısı yapılan anonsta şöyle denildi:
"Son günlerdeki olaylar göz önünde tutularak çevre koruma nöbetçileri ve sabit görev yapan istasyonlar mutlak surette çelik yelekli olacaklar. Ayrıca yakınlarında bulunan şüpheli paket ve benzeri konularda duyarlı olacaklar. Şüpheli araç, şüpheli paket konularında duyarlı olacaklar. Ekiplerimiz de ringlerinde ve yaptıkları sabit kontrollerde aynı şekilde şüpheli araçlarla, şüpheli paketlerle ve şüpheli şahıslarla ilgili daha dikkatli ve daha duyarlı olacaklar. Herhangi bir aksaklığa sebebiyet verilmeyecek."
Kaynak: Mynet

Bu Yazıyı Beğendinizmi?

Paylaş : Facebook Twitter Google Plus Pinterest Tumblr
Sayfa Başına Dön